امروز: یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۷

در سال جاری،

کشت و صنعت های مغان و پارس به بخش خصوصی واگذار می شود

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و اصل ۴۴ قانون اساسی، ۱۰۰ درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و ۴۰ درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس در طول سال ۹۶ به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

زیر و بم آیین چهارشنبه سوری در آذربایجان

چهارشنبه سوری آئین ویژه و پرطرفدار نوروز، رسم و آیینی کهن در ایران زمین بوده که در مناطق مختلف شهری و روستایی آذربایجان نیز با برپایی مراسمی خاص و ویژه ای جشن گرفته می شد، جشنی که امروز با نزدیک شدن به روز موعد خانواده ها را غرق دلهره و نگرانی می کند.

برگزاری نشست اصلاح طلبان استان در پارس آباد به روایت تصویر

دومین نشست استانی اصلاح طلبان با حضور میهمانانی از شهرستان های اردبیل ، مشگین شهر ، پارس آباد ، بیله سوار خلخال ، گرمی ، نیر، نمین و سرعین،جعفر آباد در پارس آباد برگزار گردید .

عکس لحظه ‌‌تلخ‌ غرق ‌شدن ‌دو‌ دختر دانشجو در ‌شورابیل

تعدادی دانشجو برای گرفتن عکس یادگاری روی سطح یخ بسته دریاچه شورابیل می روند که به علت نازک بودن قطر یخ سطح دریاچه، دو دانشجوی دختر داخل آب فرو می روند. این دو دانشجو در حالی که دست در دست هم داشتند غرق می شوند و نمی توانند خود را بیرون بکشند.

نخستین بار در کشور/

جشنواره کرسی تلاوت حفظ قرآن کریم در پارس آباد برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد گفت: برای اولین بار درسطح کشور جشنواره کرسی تلاوت حفظ قرآن کریم در این شهرستان برگزار می شود.

معاون عمرانی , مدیر کل روابط عمومی استانداری اردبیل معرفی شدمد

در جلسه شورای اداری استان اردبیل مجید خدابخش استاندار ˈعلی آذرمی نژادˈ را بعنوان معاون امور عمرانی خود و ˈمسعود امامی یگانه ˈ را به عنوان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری معرفی کرد. به گزارش خبرنگار ایرنا مجید خدابخش، استاندار اردبیل در این جلسه از تلاش های کمال الدین میرجعفریان و […]

سیفعلی موسی زاده

سهم استان اردبیل در توسعه مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان

استان اردبیل با داشتن مرزهای طولانی با چمهوری آذربایجان بی شک می تواند نقش مهمی در توسعه مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان داشته باشد.

عدیل سروی رئیس جدید جهاد کشاورزی استان اردبیل شد

در آیینی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و برخی مسولان استانی، امروز /سه شنبه/ عدیل سروی مدیر اسبق جهاد کشاورزی پارس آباد، به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل معرفی می شود.

اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی ناصر اسحاقی را به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل منصوب کرد. بنا بر اعلام روز یکشنبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم آمده است: نظر به سوابق علمی و فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل فرهنگ […]

نماینده مردم پارس‌آباد: آب شرب پارس‌آباد آلوده به فاضلاب صنعتی است

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: آب شرب پارس‌آباد آلوده به مواد ناشی از فاضلاب صنعتی ارمنستان است.   حجت‌الاسلام حبیب برومند صبح امروز در مراسم معارفه استاندار جدید اردبیل اظهار داشت: استاندار جدید اردبیل مدیون هیچ کس نیست ولی بنده و کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل بارها با انصاری و جهانگیر‌زاده رایزنی […]