امروز: جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹

عضو هیات تحقیق و تفحص مجلس خبر داد

رد پای معاون رئیس جمهور در پرونده مفت فروشی کشت و صنعت مغان

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس جزئیات پرونده فساد کشت و صنعت مغان را در سازمان خصوصی سازی که ردپای اسحاق جهانگیری در آن وجود دارد را تشریح کرد.

صحت انتخابات مجلس در پارس آباد تایید شد

شورای نگهبان قانون اساسی صحت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پنج حوزه انتخابیه اردبیل ـ نیر ـ نمین و سرعین، حوزه انتخابیه گرمی، حوزه انتخابیه پارسآباد ـ بیله‌سوار و اصلاندوز ، حوزه انتخابیه خلخال و کوثر حوزه انتخابیه مشگین شهر را تایید کرد.

کرونا ؛ زشت و زیبایی‌های یک جامعه

نوشته‌های مایوس‌کننده بر صفحه شیشه، مادر نگران را مقابل داروخانه میخکوب می‌کند؛ “ماسک ، الکل و مواد ضدعفونی نداریم، سوال نفرمایید؛ نوجوان همراهش بشدت سرفه می‌کند و او نگران است، هم برای نوجوانش و هم ۲ فرزند کوچکش در خانه.

رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی:

 بخش کشاورزی، شاه کلید نجات اقتصاد کشور است

رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی گفت: بخش کشاورزی، شاه کلید نجات اقتصاد کشور است و نقش مهمی در کاهش بیکاری دارد .

جانباختگان کرونا در اردبیل به سه نفر افزایش یافت

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تعداد جانباختگان ویروس کرونا در اردبیل با یک نفر افزایش به سه نفر رسید.

عباس جهانگیرزاده را بیشتر بشناسیم/ نگاهی به سوابق سایرنمایندگان منتخب استان اردبیل

جهانگیرزاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وجود رقابت سنگین در بین ۱۷ نامزد توانست آرای مردم سه شهرستان حوزه انتخابیه را کسب کرده و به مجلس راه یابد.

عباس جهانگیرزاده با فاصله زیاد از رقبای خود پیروز انتخابات شد/ شکست سنگین پورحسین

براساس نتیجه شمارش آرا، عباس جهانگیرزاده در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه پارس آباد، اصلاندوز و بیله سوار مغان با کسب ۲۴هزار و ۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸هزار و ۴۰۶رای ماخوذه به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شد.

آزموده را آزمودن خطاست

اهمیت انتخابات و انتخاب فرد اصلح از بین کاندیداهای حاضر برای سپردن کرسی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست و همگان نیک می دانند شرکت آگاهانه در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح و شایسته چه تاثیری می تواند در پیشرفت و توسعه کشور و منطقه و نیز رفع مشکلات مردم به دنبال داشته باشد.

با راه اندازی بارانداز ریلی پارس آباد

میزان صادرات و واردات استان اردبیل به سه میلیون تن افزایش می یابد

استاندار اردبیل گفت: با راه اندازی بارانداز ریلی در شهرستان مرزی پارس آباد، میزان صادرات و انواع محصولات به کشورهای خارجی و واردات به داخل، به مرز حدود سه میلیون تن خواهد رسید.

امام جمعه جدید پارس آباد معارفه شد+تصاویر

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار اردبیل، فرماندار و اعضای شورای اداری پارس آباد، آیین تکریم و معارفه امام جمعه پارس آباد امروز- پنجشنبه- برگزار شد.