امروز: دوشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۶

کودکان پارس آبادی در حسرت شهربازی استاندارد

پارس آباد ،دومین شهر بزرگ استان اردبیل جمعیتی نزدیک به ۲۰۰هزار نفر را در خود جای داده که بخش زیادی از این جمعیت باید برای بازی های کودکانه خود همچنان حسرت هم سن سالان خود را بخورند.

کمبود امکانات و ضعف مدیریت شهری، مردم اسلام آبادمغان را می آزارد

حدود پنج سال از ارتقای اسلام آباد پارس آبادمغان از دهستان به بخش و شهر شدن اسلام آباد می گذرد که با وجوداین، از حداقل زیرساخت‌ها و امکانات محروم است.

هشدارهای نوروزی فرماندهی انتظامی پارس آباد به مسافران

فرماندهی انتظامی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با هدف تامین امنیت گردشگران و مسافران نوروزی و پیشگیری از وقوع هر گونه جرم در ایام عید نوروز و جلب رضایتمندی مردم با انتشار اطلاعیه ای توصیه هایی اعلام کرد.

ترجمه یک خبر جالب پزشکی/

پزشک مبتلا به بیماری سندروم،دلیل درد مرموزانه یک نوجوان را بالاخره تشخیص داد

دختر نوجوان که اکثر عمر خود را در حال شنا بوده است ، شاهد توسعه درد در پهلوهای خودش شد ، درست زمانی که او شروع به شنا کردن به صورت رقابتی و مسابقه ای کرد.

کودکان کار، قربانی فقر اقتصادی و فرهنگی

بحث کودکان کار و خیابانی یک معضل عظیم اجتماعی است که نگرانی های زیادی را در سطح جامعه به بار آورده است.

تهدید محیط زیست پارس آباد با دفع غیر بهداشتی زباله+تصاویر

جمع آوری، حمل ، دفع غیر اصولی زباله ها و پسماند های شهری و رهاسازی آن در طبعیت باعث آلایندگی زیست محیطی و به مخاطره افتادن بهداشت و سلامت مردم پارس آبادمغان شده است.

حراج آسایش مردم با بلندگوهای گوش خراش

کاسبان دوره گرد با صدای گوش خراش بلندگوهای خود در محلات مختلف پارس آباد صف می کشند و لحظه به لحظه با صداهای بلند خودشان از طریق بلندگوهایی که بر روی موتور سیکلت و خودروی خود نصب کرده اند آسایش و آرامش مردم را به هم می زنند.

کارگران پیمانی کشت و صنعت مغان سه ماه حقوق معوقه دارند

کارگران بخش پیمانکاری شرکت کشت و صنعت مغان می گویند که از سه ماه پیش حقوق و دستمزد شان پرداخت نشده است.

آب ، چالشی در درون بحران

آب و بحران مربوط به آن از مدت ها پیش در بسیاری از مناطق ایران از مرز بحران نیز عبور کرده و در برخی از مناطق از جمله استان اردبیل اولین گام ها برای ورود به این مرز شروع شده است.

سیلاب و آبگرفتگی، محله آزادگان پارس آباد را گرفتار کرد+تصاویر

بی توجهی مسئولان شهری از جمله شورا و شهردار به مشکلات و معضلات شهر به خصوص محلات فقیرنشین موجب نارضایتی و گله مندی آنان شده است.