امروز: یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت , ۱۳۹۶

کمبود امکانات و ضعف مدیریت شهری، مردم اسلام آبادمغان را می آزارد

حدود پنج سال از ارتقای اسلام آباد پارس آبادمغان از دهستان به بخش و شهر شدن اسلام آباد می گذرد که با وجوداین، از حداقل زیرساخت‌ها و امکانات محروم است.

هشدارهای نوروزی فرماندهی انتظامی پارس آباد به مسافران

فرماندهی انتظامی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با هدف تامین امنیت گردشگران و مسافران نوروزی و پیشگیری از وقوع هر گونه جرم در ایام عید نوروز و جلب رضایتمندی مردم با انتشار اطلاعیه ای توصیه هایی اعلام کرد.

ترجمه یک خبر جالب پزشکی/

پزشک مبتلا به بیماری سندروم،دلیل درد مرموزانه یک نوجوان را بالاخره تشخیص داد

دختر نوجوان که اکثر عمر خود را در حال شنا بوده است ، شاهد توسعه درد در پهلوهای خودش شد ، درست زمانی که او شروع به شنا کردن به صورت رقابتی و مسابقه ای کرد.

کودکان کار، قربانی فقر اقتصادی و فرهنگی

بحث کودکان کار و خیابانی یک معضل عظیم اجتماعی است که نگرانی های زیادی را در سطح جامعه به بار آورده است.

تهدید محیط زیست پارس آباد با دفع غیر بهداشتی زباله+تصاویر

جمع آوری، حمل ، دفع غیر اصولی زباله ها و پسماند های شهری و رهاسازی آن در طبعیت باعث آلایندگی زیست محیطی و به مخاطره افتادن بهداشت و سلامت مردم پارس آبادمغان شده است.

حراج آسایش مردم با بلندگوهای گوش خراش

کاسبان دوره گرد با صدای گوش خراش بلندگوهای خود در محلات مختلف پارس آباد صف می کشند و لحظه به لحظه با صداهای بلند خودشان از طریق بلندگوهایی که بر روی موتور سیکلت و خودروی خود نصب کرده اند آسایش و آرامش مردم را به هم می زنند.

کارگران پیمانی کشت و صنعت مغان سه ماه حقوق معوقه دارند

کارگران بخش پیمانکاری شرکت کشت و صنعت مغان می گویند که از سه ماه پیش حقوق و دستمزد شان پرداخت نشده است.

آب ، چالشی در درون بحران

آب و بحران مربوط به آن از مدت ها پیش در بسیاری از مناطق ایران از مرز بحران نیز عبور کرده و در برخی از مناطق از جمله استان اردبیل اولین گام ها برای ورود به این مرز شروع شده است.

سیلاب و آبگرفتگی، محله آزادگان پارس آباد را گرفتار کرد+تصاویر

بی توجهی مسئولان شهری از جمله شورا و شهردار به مشکلات و معضلات شهر به خصوص محلات فقیرنشین موجب نارضایتی و گله مندی آنان شده است.

در پی انباشت نخاله صورت گرفت

انتقاد ساکنان خیابان توحیدی فرودگاه پارس آباد از بی توجهی شورا و شهردار+تصاویر

برخی از ساکنان خیابان شهید توحیدی محله فرودگاه پارس آباد در اعتراض به بی توجهی های شهرداری در جمع آوری و حمل تراشه های حاصل از لکه گیری آسفالت ، نخاله های دپو شده را به وسط خیابان ریختند.