امروز: جمعه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۸

شکور پورحسین، در ترکیب کمیسیون اجتماعی جای گرفت/ لیست کامل اعضای ۱۱ کمیسیون مجلس دهم+جزئیات

اعضای ۹ کمیسیون تخصصی و ۲ کمیسیون خاص مجلس شورای اسلامی تاکنون تعیین تکلیف شدند اما هنوز تکلیف کمیسیون‌های فرهنگی، شوراها، قضایی و کشاورزی مشخص نشده است.

در گفت وگو با دکتر رضا صولت، کارشناس مسائل ترکیه بررسی شد؛

چالش‌ها و فرصت‌های پیشِ‌روی دولت جدید ترکیه

“احمد داوود اوغلو” رهبر حزب حاکم عدالت و توسعه و نخست‌وزیر ترکیه قبلاً اعلام کرد در نشست آینده کنگره نامزد تصدی رهبری حزب نخواهد شد. لذا حزب عدالت و توسعه ترکیه در کنگره فوق‌العاده خود تنها کاندیدا برای احراز ریاست این حزب را انتخاب کرد.

پاک آیین: تهران و باکو تروریسم را تهدیدی برای امنیت منطقه می دانند

سفیر جمهوری اسلامی ایران گفت: سفر الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان به ایران یک فصل جدید در روابط دو کشور بود و در چند ماه آینده شاهد تحول جدی در روابط فیمابین خواهیم بود.

رییس جمهوری کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شد

رییس جمهوری کشورمان کاندیدای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری شد .

ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی از فردا شنبه آغاز می‌شود

ثبت نام داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح فردا/شنبه/ آغاز می شود و تا چهارم دی ادامه خواهد داشت.

مجلس نباید از بررسی برجام کنار گذاشته شود/ توصیه‌ای برای رد یا تصویب برجام به مجلس ندارم/ اگر تحریم‌ها برداشته نشود معامله‌ای در کار نخواهد بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

نمایندگان مجلس به تعطیلات تابستانی رفتند/مجلس ۳ هفته جلسه علنی ندارد

نشست علنی امروز نمایندگان مجلس دقایقی قبل با اعلام نایب رئیس اول خانه ملت در حالی به پایان رسید که وکلای ملت به تعطیلات تابستانی رفتند و پارلمان طی ۳ هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت.

تصمیم سیاسی جناح میر قسمت موسوی برای انتخابات آتی چه خواهد بود ؟!

در چند روز اخیر اخباری مبنی بر حضور میرقسمت موسوی نماینده کنونی مردم مغان در مجلس شورای اسلامی در انتخابات مجلس خبرگان شنیده می شود که جدا از صحت و یا نادرست بودن آن باید از هر حیث بررسی شود.

رضا صولت در گفتگو با رادیو خبر:

ایران و امریکا دنبال یافتن راهکارهایی برای مقابله با سناریوهای احتمالی مخالفان داخلی خود هستند

عضو مجمع کارشناسان و شورای غیر دولتی روابط خارجه گفت: ایران و امریکا با رفتن به وقت های اضافی در طول مذاکرات به دنبال یافتن راهکارهایی برای مقابله با سناریوهای احتمالی مخالفان در داخل کشورهای خود هستند.

متن پیام ویدیویی ظریف از هتل «کوبورگ» به آمریکا

محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در پیامی به امریکا و متحدین غربی آن در ۵+۱تاکید کرد علی رغم پیشرفت هایی که در دوسال گذشته طرفین به آن دست یافته اند، هیچ تضمینی به خاطر ادامه دلبستگی آنها به تداوم فشار وجود ندارد و آنها می بایست بین توافق و فشار یکی را انتخاب کنند.