امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

آغاز نام نویسی ترم زمستان کانون زبان ایران در پارس آباد

مدیر کانون زبان ایران شعبه پارس آبادمغان گفت: با پایان دوره پاییزه و همزمان با سراسر کشور، ثبت نام کلاس های کانون زبان در این شهرستان برای ترم زمستان شروع شده است.

ارسلان کاظم پور:

ترسیم نقشه راه توسعه شرکت پارس با تدوین برنامه پنج ساله/ قصد ورود به انتخابات مجلس ندارم/ فقط وامدار مردم و سهامدار هستم

مدیر عامل کشت و صنعت پارس گفت: بلافاصله در بدو حضور در این شرکت با تدوین برنامه استراتژیک پنج ساله، از سال۱۳۹۶تا پایان ۱۴۰۱به طور دقیق هدف گذاری ها و نقشه راه توسعه را ترسیم کرده ایم.

مدیر عامل کشت و صنعت پارس:

شرکت پارس رکوردار تولید شیر در شمالغرب کشور/ عرضه سهام در بورس، نقطه عطف رونق پارس است/ پیش بینی درآمد ۱۰۵میلیارد تومانی شرکت در سال جاری

مدیر عامل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس گفت: در زمان حاضر این بنگاه اقتصادی با تولید میانگین ۳۸تن شیر در روز، از نظر وزنی و حجم تولید، رکوردار استحصال شیر در منطقه شمالغرب کشور است.

فرماندار:

راه اندازی جایگاه سوخت رسانی در فرودگاه پارس آباد ضروری است

فرماندار پارس آباد گفت که راه اندازی و استقرار جایگاه سوخت رسانی در فرودگاه این شهرستان به عنوان یکی از نیازها و مطالبات منطقه، لازم و ضروری است.

فرماندار:

بیمارستان ۱۶۰تختخوابی پارس آباد تا دو ماه آینده افتتاح می شود

فرماندار پارس آبادمغان گفت که طرح ملی بیمارستان ۱۶۰تختخوابی این شهرستان تکمیل شده و حداکثر تا دو آینده به بهره برداری می رسد.

فریاد مرگ بر آمریکا در پارس آبادمغان طنین انداز شد/تصویری

راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز یکشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور آحاد ممختلف مردم در شهرستان مرزی پارس آبادمغان برگزار شد.

نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد فرزندان

برخلاف آنچه تصور می شود فقط مردان نیستند که باید از حیث پیشگیری از مصرف مواد مخدر، مراقب فرزندان خود باشند شاید مسئولیت زنان در خانواده، از مسئولیت همسرانشان در زمینۀ پیشگیری از نفوذ اعتیاد به کانون خانواده بیشتر باشد.

برگزاری اجتماع عظیم عزاداران حسینی در پارس آباد+تصاویر

اجتماع عظیم عزاداران حسینی عصر امروز سه شنبه مصادف با هشتم محرم ، با حضور پرشور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مداحان و عزاداران در شهر پارس آبادمغان برگزار شد.

فرماندار:

اجتماع عظیم عزاداران حسینی در پارس آباد برگزار می شود

فرماندار پارس آباد گفت: همزمان با هشتمین روز ماه محرم الحرام، مصادف با ۲۷شهریور اجتماع بزرگ عزاداران حسینی (ع) در این شهرستان برگزار می شود.

فرماندار پارس آباد:‍ قهرمانان ورزشی، الگوی مناسبی برای نسل جوان هستند

فرماندار شهرستان پارس آبادمغان گفت: قهرمانان ورزشی ما با پشتکاری و عزم جدی که دارند الگوی مناسبی برای نسل جوان هستند.