امروز: شنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۷

۱۷راهکار پلیس پارس آباد برای پیشگیری از تصادفات رانندگی در سفرهای نوروزی

پلیس پارس آباد برای جلوگیری از تصادفات رانندگی در مسافرت های نوروزی، ۱۷ راهکار آسان و پر کاربرد را اعلام کرد.

فرماندار:

۴۱روستای عشایری در پارس آباد آب آشامیدنی ندارد

فرماندار پارس آبادمغان گفت که در زمان حاضر ۴۱روستا و قشلاق عشایری این شهرستان مرزی فاقد لوله کشی آب آشامیدنی سالم و بهداشتی است.

نماینده پارس آباد و بیله سوار:

دولت نتوانسته انتظارات مردم را برآورده کند

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت که دولت در بحث ایجاد رونق اقتصادی و تولید و اشتغال نتوانسته است انتظارت مردم را برآورده کند.

فرماندار پارس آبادمغان:

از اراضی پایاب خدا آفرین حتی یک متر واگذار نشده است

فرماندار پارس آبادمغان با اشاره به برخی شایعات در خصوص واگذاری اراضی شبکه پایاب سد خداآفرین گفت: تا این لحظه حتی یک متر مربع زمین از اراضی محدوده پایاب خداآفرین در این منطقه به اشخاص حقیقی و یا حقوقی واگذار نشده است.

راهپیمایی ۲۲بهمن در پارس آباد از دریچه دوربین

مردم ولایت مدار شهرستان مرزی پارس آبادمغان با حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا…۲۲بهمن، بار دیگر با صدایی رسا از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب دفاع کردند.

نمایش وحدت و اقتدار مردم پارس آبادمغان در حماسه ی ۲۲ بهمن

مردم شهرستان مرزی و ولایت مدار پارس آباد مغان و بخش های تابعه در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور مثال زدنی در راهپیمایی وحدت آفرین یوم الله ۲۲ بهمن، یکبار دیگر وحدت، انسجام و اقتدار را به جهانیان به نمایش گذاشتند.

استاندار اردبیل به شایعه تغییر فرماندار پارس آباد پایان داد/ حمایت بهنام جو از عملکرد صمدی

استاندار اردبیل با حضور دو روزه در پارس آباد مغان، به نوعی ضمن اعلام حمایت از عملکرد مثبت فرماندار منطقه، به برخی شایعات و گمانه زنی ها در باره تغییر رئیس شورای اداری این شهرستان خاتمه داد.

فرماندار:

پایتخت نشینان برای پارس آباد تعیین تکلیف نکنند/ افتتاح بیش از ۴۹۰طرح عمرانی در منطقه

فرماندار پارس‌آباد مغان گفت: در طول چهار سال گذشته ۴۹۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۹۵ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

نسخه ی مدیریت شهری ما را مرکز نشینان می پیجند

نقش نظارتی نماینده به وی اجازه می دهد اگر تخلفی در دستگاههای اداری حوزه ی انتخابیه اش ببیند آن را مستند و مستدل به مقامات ما فوق اطلاع دهد و پیگیر اصلاح امور شود نه اینکه از استاندار یا مقامات بالاتر عزل فرماندار حوزه ی انتخابیه اش را بخواهد.

جمع آوری تابلوهای بدون مجوز در شهر پارس آباد با جدیت دنبال می شود

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پارس آباد در اطلاعیه ای اعلام کرد که کار جمع آوری تمامی تابلوها و بنرهای تبلیغاتی فاقد مجوز و مغایر با زیباسازی شهری و ایمنی جامعه در سطح این شهر با جدیت دنبال می شود.