امروز: سه شنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۷

یاسر ندایی معاون عمرانی فرمانداری پارس آباد شد

یاسر ندایی به عنوان معاون عمرانی فرمانداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان منصوب شد.

همزمان با هفته دولت؛

۴۵طرح عمرانی و اقتصادی در پارس آباد افتتاح می شود

فرماندار پارس آباد گفت: همزمان با هفته دولت بهره برداری از ۴۹پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۴۶۵میلیارد ریال در این شهرستان مرزی آغاز می شود.

جایگاه سوخت گیری فرودگاه پارس آباد راه اندازی می شود

فرماندار پارس آباد از راه اندازی جایگاه سوخت گیری هواپیما در فرودگاه این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

حضور پر رنگ هنرمندان پارس آبادی در جشنواره تئاتر استان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد از برگزاری بیست‌وششمین جشنواره تئاتر استان اردبیل همزمان با دیگر مناطق استان در این شهرستان مرزی خبر داد و گفت: هنرمندان پارس آبادی حضوری پر رنگ در این رویداد هنری خواهند داشت.

۱۵هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت سویا اختصاص یافت

معاون فرماندار پارس آباد گفت: در سال زراعی جاری افزون بر ۱۵هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان، تحت عنوان کشت دوم به زراعت سویا اختصاص یافته است.

وزیر نیرو فردا به پارس آباد مغان می آید

فرماندار پارس آباد گفت: دکتر ” رضا اردکانیان” وزیر نیرو با هدف بازدید از چند طرح مهم آبی،فردا پنجشنبه در راس هیاتی به شهرستان پارس آباد سفر می کند.

رسانه ها نقش مهمی در کاهش تصادفات جاده ای دارند

رئیس پلیس راه سربند پارس آباد گفت: رسانه‌ها و خبرنگاران نقش اساسی در ترویج فرهنگ صحیح رانندگی و کاهش تصادفات جاده‌ای دارند.

ایمنی راه های پارس آباد ارتقا می یابد

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ارتقای ایمنی جاده های شهرستان پارس آباد مغان ضروری بوده و باید در اولویت اجرایی وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد.

مزار چهار شهید روستای عمارت به پارس آباد منتقل شد+تصاویر

در مراسم باشکوهی مزار چهار شهید روستای عمارت به پارس آباد منتقل و پیکر مطهرشان در گلزار وادی رحمت این شهرستان به خاک سپرده شد.

چهاربانده کردن پارس آباد-اردبیل باعث کاهش آمار حوادث جاده ای می شود

مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: چهاربانده کردن محور ارتباطی پارس آباد-اردبیل سبب رونق استان و کاهش چشمگیر آمار حوادث و تلفات جاده ای در منطقه می شود.