امروز: چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۶

ثبت نام ۱۱۳نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستای پارس آبادمغان

فرماندار پارس آباد مغان گفت: در پایان دومین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شمار داوطلبان ثبت نامی در این شهرستان به۱۱۳ نفر رسید.

اعضای هیات اجرایی شوراهای اسلامی پارس آباد انتخاب شدند

اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر پارس آباد مغان انتخاب شدند.

ضعف مدیر عامل کشت و صنعت واضح بود / نمی‌خواستند اروجعلی محمدی برکنار شود

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل اصلی ورودم به حوزه کشت و صنعت مغان ضعف عملکردی مدیر عامل این بنگاه اقتصادی بود.

دریاچه شهرک مغان آبگیری شد

طرح لایروبی و ساماندهی دریاچه شهرک مغان در پارس آباد با صرف ۱۷۰میلیارد ریال تکمیل و این دریاچه مصنوعی دوباره آبگیری و احیاء شد.

۶۱زندانی جرایم غیرعمد در پارس آباد آزاد شدند

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان پارس آباد از آزادی ۶۱نفر از زندانیان محکوم جرایم مالی و غیر عمد این شهرستان در سال جاری خبر داد.

مدیر جدید امور منابع آب مغان منصوب شد+ تصاویر

با حضور “نبی اله پاسبان عیسی لو” معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل ، آیین تودیع و معارفه مدیر امور منابع آب مغان امروز پنجشنبه برگزار شد.

بدون حضور خبرنگاران و مسوولان پارس آباد،

اعضای جدید هیات مدیره کشت و صنعت مغان معرفی شدند

بعد از کش و قوس های فراوان در مراسمی با حضور مسوولانی از وزارت جهاد کشاورزی، مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شدند.

چهارشنبه آخر سال و توصیه های فرماندهی انتظامی پارس آباد

فرمانده انتظامی پارس آباد به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث ناگوار در چهارشنبه ‌سوری موارد ایمنی و توصیه هایی را ارائه کرد.

هشدارهای نوروزی فرماندهی انتظامی پارس آباد به مسافران

فرماندهی انتظامی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با هدف تامین امنیت گردشگران و مسافران نوروزی و پیشگیری از وقوع هر گونه جرم در ایام عید نوروز و جلب رضایتمندی مردم با انتشار اطلاعیه ای توصیه هایی اعلام کرد.

رییس ستاد انتخابات کشور خبر داد:

آغاز پیش ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها از فردا سه شنبه

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: مرحله پیش ثبت نام از داوطلبان نمایندگی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از فردا/سه شنبه/ در دفاتر پیشخوان دولت آغاز می شود که داوطلبان می توانند برای سهولت در روند ثبت نام به این دفاتر مراجعه کنند.