امروز: پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳

آبرسانی به ۶ روستای گرمی خرداد ماه بهره‌برداری می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: طرح آبرسانی به ۶ روستای شهرستان گرمی مغان در قالب بخشی از مجتمع بزرگ آبرسانی به ۶۴ روستای بخش موران در خرداد ماه امسال به بهره برداری می‌رسد.

پوستر جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان رونمایی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از رونمایی و انتشار پوستر دومین جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان خبر داد و گفت: این رویداد ششم و هفتم اردیبهشت ماه در شهر جعفرآباد شهرستان بیله‌سوار برگزار خواهد شد.

بیله‌سوار مغان نقطه آغاز منطقه آزاد تجاری اردبیل شد

فرماندار بیله‌سوار مغان از انتخاب این شهرستان به عنوان نقطه آغاز اجرای منطقه آزاد تجاری استان اردبیل خبر داد و گفت: این اقدام ارزشمند دولت مردمی زمینه توسعه عمومی استان اردبیل و شهرستان مرزی بیله‌سوار را به همراه خواهد داشت.

شبکه آب مغان باید ساماندهی شود

مدیر امور منابع آب مغان گفت: شبکه آب مغان نیازمند ساماندهی، اصلاح و بازسازی است.

کشت دوم در منطقه مغان کاهش می‌یاید

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: کشت دوم در مزارع مغان کاهش یافته و در تلاش هستیم به خاطر کمبود آب میزان کشت دوم را به حداقل برسانیم.

جشنواره ملی پاراگلایدر در بیله‌سوار برگزار می شود

فرماندار بیله سوار از برگزاری جشنواره ملی پاراگلایدر در در روزهای ۲۳و۲۴فروردین امسال در این شهرستان خبر داد.

خروش مردم روزه دار استان اردبیل در راهپیمایی روز قدس

راهپمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان در حمایت از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین همزمان با سراسر دنیا و کشور، با حضور پرشور و گسترده مردم روزه دار مناطق مختلف استان اردبیل برگزار شد.

فرماندار خبرداد:

آغاز کاشت نهال صنوبر در پارس آباد

فرماندار پارس آباد گفت: در آستانه روز درختکاری، کاشت درخت صنوبر در اراضی بلااستفاده و تپه ماهور کشت و صنعت مغان و پارس‌آباد آغاز شد.

آب مورد نیاز شبکه آبیاری خداآفرین تا پایان اسفند تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گفت: با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تا پایان اسفند ماه جاری آب نواحی یک و ۲ شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین تامین خواهد شد.

چگونه از یخ زدن تاسیسات آب جلوگیری کنیم؟

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل برای جلوگیری از یخ زدن کنتور و تأسیسات آب و ایجاد هزینه به خانواده‌ها در زمستان، راهکارهای ساده و عملی را توصیه کرد.