امروز: پنج شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۸

ضرورت انتشار متن نامه بیل کلینتون به ائلچی بئی جهت تنویر افکار عمومی آذربایجان

مناقشه قره باغ بین آذربایجان و ارمنستان جز آن دسته از منازعات بین المللی است که آمریکا نقش اساسی در پیدایش این بحران بزرگ منطقه ای در قفقاز ایفا نموده است.

آیا شاهد امضای پیمان کمپ دیویدی دیگر در قفقاز خواهیم بود؟

آمریکا میخواهد بعنوان بازیگر اصلی در منطقه، سران ارمنستان و آذربایجان را قانع سازد که میانجی گری واشینگتن را بپذیرند و دولت آذربایجان معاهده ای همچون کمپ دیوید را امضا کند.

شبی که سحر نداشت

جوانمرد پیرایواتلو به بالای تپه رسید.در همانجا دهنه ی اسب اش را کشید.نگاهش را به دو ارابه مملو از خواربار دوخت.چشمان اشک آلود عزت را از نظر گذرانید.

کشت و صنعت مغان و پفک ‌نمکی!

بحث واگذاری برخی از واحدهای صنعتی استان اردبیل به بخش خصوصی این روزهای فضای استان را ملتهب کرده و زوایای جدیدی از آن را مشخص کرده است.

نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد فرزندان

برخلاف آنچه تصور می شود فقط مردان نیستند که باید از حیث پیشگیری از مصرف مواد مخدر، مراقب فرزندان خود باشند شاید مسئولیت زنان در خانواده، از مسئولیت همسرانشان در زمینۀ پیشگیری از نفوذ اعتیاد به کانون خانواده بیشتر باشد.

علل و عوامل سرقت و راهکارها و پیشنهادات

سرقت از جرایمی است که بر ضد اموال صورت می گیرد و از زمان شکل گیری مالکیت خصوصی در جوامع بشری شایع شده است.

۱۷راهکار پلیس پارس آباد برای پیشگیری از تصادفات رانندگی در سفرهای نوروزی

پلیس پارس آباد برای جلوگیری از تصادفات رانندگی در مسافرت های نوروزی، ۱۷ راهکار آسان و پر کاربرد را اعلام کرد.

نسخه ی مدیریت شهری ما را مرکز نشینان می پیجند

نقش نظارتی نماینده به وی اجازه می دهد اگر تخلفی در دستگاههای اداری حوزه ی انتخابیه اش ببیند آن را مستند و مستدل به مقامات ما فوق اطلاع دهد و پیگیر اصلاح امور شود نه اینکه از استاندار یا مقامات بالاتر عزل فرماندار حوزه ی انتخابیه اش را بخواهد.

فرودگاه پارس آبادمغان در انتظار پرواز

دشت مغان امروز همان دشت مغان ۵۰ سال پیش است که قابلیتهای اقتصادی اش همه ی دولتمردان را به خضوع و خشوع وا می داشت و نه تنها فرودگاه بلکه حتی رو به آفتاب دست را سایه بان پیشانی کردن و عطسه زدن هم توجیه اقتصادی دارد.

راهکارهای کاهش تصادفات رانندگی

گاهی یک تصمیم اشتباه پشت فرمان می تواند آینده فرد یا افرادی را تیره و تار کرده و حتی موجب مرگ شود.