امروز: شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹

سخنی با نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز

یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از فراز و فرودهای فراوان ایام انتخابات و طرح شعارهای مردمی بالاخره آغاز به کار کرد.

بیست و ششمین سالروز امضای معاهده آتش بس بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان

در تاریخ ۱۲ می ۱۹۹۴ جمهوری آذربایجان و ارمنستان که طرفین درگیر در مناقشه قره باغ بودند به معاهده آتش بس بیشکک که در تاریخ ۸ می بین طرفین در پایتخت قزقیزستان امضا شده بود متعهد شدند

کمک مومنانه، معامله با خدا

بررسی بیانات،مواضع و توصیه های حکمیانه مقام معظم رهبری در طول حیات پربرکت انقلاب اسلامی در خصوص’مسائل مختلف کشوری و جهانی این نکته را نشان می دهد که این مواضع تماما رویکرد قرآنی دارند.

دیدار

رایحه های عطرش تا چند متری به مشام می رسید.وهمیشه دستکش نخی سیاه رنگ ، دستانش را پوشانده بود.

عباس جهانگیرزاده را بیشتر بشناسیم/ نگاهی به سوابق سایرنمایندگان منتخب استان اردبیل

جهانگیرزاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وجود رقابت سنگین در بین ۱۷ نامزد توانست آرای مردم سه شهرستان حوزه انتخابیه را کسب کرده و به مجلس راه یابد.

آزموده را آزمودن خطاست

اهمیت انتخابات و انتخاب فرد اصلح از بین کاندیداهای حاضر برای سپردن کرسی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست و همگان نیک می دانند شرکت آگاهانه در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح و شایسته چه تاثیری می تواند در پیشرفت و توسعه کشور و منطقه و نیز رفع مشکلات مردم به دنبال داشته باشد.

جایگاه دموکراسی در نظام انتخابات ایران

مغانه آنلاین– انتخابات سالم و منصفانه و عادلانه و شفاف و آزاد در سایه تضمین آزادی های عمومی ،‌اجرای قوالنین بدون جانبگرائی و پذیرش نظر کلیه احزاب و استفاده از هیات اجرائی صالح و ایجاد رای گیری سنتی توام با الکترونیکی و فراهم نمودن بستر مناسب جهت جلوگیری از تخلفات و نزاع های احتمالی ،‌تبیلغات […]

آفت زدگی فضای مجازی

فضای مجازی آفت زده است. در این فضا دیوار حرمت ها شکسته می شود و حرف هایی که برازنده هیچ قشری نیست چون نقل و نبات مورد استفاده قرار می گیرد.

خبرنگار باید زبان گویای مردم باشد

خبرنگار متعهد باید اصول بی طرفی و امانتداری را رعایت نموده و همیشه به دنبال منافع و مصالح مردم و کشور باشد و در فعالیت حرفه ای “دقت، صحت و سرعت” را شعار محوری خود قرار دهد و در همه حال مرزهای اخلاق و حریم خصوصی افراد را پاس بدارد.

لبه تیز قوم گرایی در انتخابات

طایفه گرایی شمشیری دو لبه است. بنابر این‌در چه زمانی و در دست چه کسانی به کار رود، کارکردش متفاوت می شود.