امروز: جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹

عباس جهانگیرزاده را بیشتر بشناسیم/ نگاهی به سوابق سایرنمایندگان منتخب استان اردبیل

جهانگیرزاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وجود رقابت سنگین در بین ۱۷ نامزد توانست آرای مردم سه شهرستان حوزه انتخابیه را کسب کرده و به مجلس راه یابد.

آزموده را آزمودن خطاست

اهمیت انتخابات و انتخاب فرد اصلح از بین کاندیداهای حاضر برای سپردن کرسی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست و همگان نیک می دانند شرکت آگاهانه در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح و شایسته چه تاثیری می تواند در پیشرفت و توسعه کشور و منطقه و نیز رفع مشکلات مردم به دنبال داشته باشد.

جایگاه دموکراسی در نظام انتخابات ایران

مغانه آنلاین– انتخابات سالم و منصفانه و عادلانه و شفاف و آزاد در سایه تضمین آزادی های عمومی ،‌اجرای قوالنین بدون جانبگرائی و پذیرش نظر کلیه احزاب و استفاده از هیات اجرائی صالح و ایجاد رای گیری سنتی توام با الکترونیکی و فراهم نمودن بستر مناسب جهت جلوگیری از تخلفات و نزاع های احتمالی ،‌تبیلغات […]

آفت زدگی فضای مجازی

فضای مجازی آفت زده است. در این فضا دیوار حرمت ها شکسته می شود و حرف هایی که برازنده هیچ قشری نیست چون نقل و نبات مورد استفاده قرار می گیرد.

خبرنگار باید زبان گویای مردم باشد

خبرنگار متعهد باید اصول بی طرفی و امانتداری را رعایت نموده و همیشه به دنبال منافع و مصالح مردم و کشور باشد و در فعالیت حرفه ای “دقت، صحت و سرعت” را شعار محوری خود قرار دهد و در همه حال مرزهای اخلاق و حریم خصوصی افراد را پاس بدارد.

لبه تیز قوم گرایی در انتخابات

طایفه گرایی شمشیری دو لبه است. بنابر این‌در چه زمانی و در دست چه کسانی به کار رود، کارکردش متفاوت می شود.

خلوتی با سردار

امید با هیجان و خوشحالی قدم بر می‌داشت . پیاده‌رو را با سرعت در می‌نوردید. اما وقتی که به چاپخانه رسید، وقتی که نگاهی به کارت عروسی‌اش کرد ، ناگهان به غم و اندوهی فرو رفت.

نقش عفاف و حجاب در سلامت جامعه

طرح حجاب از طرف مکتب مترقی اسلام، بیانگر آن است که حضور زن را در جامعه پذیرفته و برای سلامت این حضور ، حجاب را مطرح می نماید پس مغز حجاب، حضور مثبت و سازنده زن است.

اهمیت قصه برای کودکان 

قصه وقصه گویی پیشینه ای دراز دارد از زمانی که انسان، خانواده وجامعه را تشکیل داد قصه ها گرمابخش محفل ها شد وبرای حفظ تجربه ها وانتقال آنها به نسل های بعدی قصه شکل گرفت .

ضرورت انتشار متن نامه بیل کلینتون به ائلچی بئی جهت تنویر افکار عمومی آذربایجان

مناقشه قره باغ بین آذربایجان و ارمنستان جز آن دسته از منازعات بین المللی است که آمریکا نقش اساسی در پیدایش این بحران بزرگ منطقه ای در قفقاز ایفا نموده است.