امروز: پنج شنبه, ۵ مرداد , ۱۳۹۶

‘آتنا’ ؛ قصه تلخی که غصه ایران شد

آتنا اصلانی کودک معصومی که در پارس آباد مغان شمالی ترین شهر ایران گرفتار چنگال گرگ صفتی شده و جان باخت اکنون قصه تلخش غصه نه تنها شهرستان پارس آباد بلکه تمام ایران زمین و ایرانیان شده است.

آتنا در سینه خاک آرام گرفت/ تصویری

پیکر آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی در میان حزن و آه و اندوه هزاران نفر از مردم نجیب و شریف این شهرستان مرزی تشییع و در آرامستان “آق مزار ” به خاک سپرده شد.

آنچه قبل و بعد از گم شدن آتنا رخ داد/ اعتراف مرد رنگرز به نحوه قتل آتنا

عصر دوشنبه ۱۹تیرماه، تیم‌های تحقیق وارد پارکینگی شدند که احتمال می‌رفت سرنخ‌هایی از دختربچه گمشده در آنجا پیدا شود. آنها در داخل پارکینگ با یک بشکه پلاستیکی روبه‌رو شدند که در گوشه‌ای قرار داشت.

دومیدانی کار ناشنوای پارس آبادی:

خود را برای کسب سهمیه و حضوری پرقدرت در المپیک آماده می کنم

“یاشار وقار “ورزشکار ناشنوای پرافتخار پارس آبادی گفت: خود را برای کسب سهمیه مسابقات المپیک و حضوری پرقدرت در این عرصه و نیز رقابت های جهانی رشته دومیدانی پرش طول آماده میکنم.

اقامه نماز عید فطر در پارس آبادمغان/ تصویری

همزمان با سراسر کشور نماز عید سعید فطر با شرکت انبوه نمازگزاران در محل زمین چمن فوتبال شهید کلانتری پارس آبادمغان اقامه شد.

راهپیمایی روز قدس در پارس آباد به روایت تصویر

راهپیمایی روز قدس با شعار “روز جهانی قدس، رمز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم صهیونیستی” همزمان با سراسر ایران اسلامی و بیش از ۸۵ کشور جهان در پارس آبادمغان برگزار شد .

اقدام خیرخواهانه شرکت مهر خودرو سبلان در حمایت از کارگران پیمانی کشت و صنعت مغان

شرکت مهر خودرو سبلان در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای ترویج و حمایت از اقدامات انسان‌دوستانه و خداپسندانه ، در سومین روز از ماه مبارک رمضان گوشت مرغ و روغن مایع بین نیروهای این شرکت که به صورت پیمانی در کشت و صنعت مغان مشغول هستند، توزیع می کند.

کاشت برنج در پارس آبادمغان/ تصویری

عملیات کاشت بهاره برنج در شالیزارهای شهرستان پارس آباد شروع شد.

حضور حماسی مردم پارس آباد در انتخابات۹۶/ تصویری

با مشارکت گسترده و حداکثری مردم مرزنشین پارس آبادمغان، پرشورترین انتخابات در این شهرستان ولایی با آرامش وسلامت کامل در حال رقم خوردن است.

با حضور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی

همایش حامیان حجت الاسلام «رئیسی» در پارس آباد برگزار شد/ تصویری

همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام “سید ابراهیم رئیسی”با حضور و سخنرانی “نادر قاضی پور” نماینده ارومیه در مجلس شوراس اسلامی، در پارس آباد برگزار شد.