امروز: چهارشنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۱

موفقیت به سبک گلادیاتورها

گلادیاتور به مبارز مسلحی گفته می‌شد که به مبارزات و برخوردهای خشونت‌آمیز با دیگر گلادیاتورها، حیوانات وحشی یا جنایتکاران محکوم به مرگ می‌پرداخت. گلادیاتورها شایستگی­ها و عاداتی داشتند که باعث می­شد بتوانند پیروز میدان مبارزه باشند. شاید به نظر برسد گلادیاتورها در عصر جدید دیگر جایگاهی ندارند و مرور عادات و شایستگی­های آنها خالی از […]

همایش حامیان آیت الله رئیسی در پارس آباد به روایت تصاویر

همایش بزرگ حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی، یکی از کاندیداهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ایران در پارس آباد برگزار شد.

با رای قاطع هیات داوری خصوصی سازی

شرکت مغان از چنگ رانت خواران آزاد شد

هیات داوری خصوصی سازی با رای قاطع، واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را باطل کرد.

۳۵میلیارد اعتبار به بیمارستان ارس پارس آباد تخصیص یافت

 رئیس بیمارستان ارس پارس آباد مغان از تخصیص ۳۵میلیارد ریال برای تجهیز هتلینگ و توسعه بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

مدیر عامل مؤسسه آرزو:

خیران پارس آبادی بیش از چهارمیلیارد ریال به بیماران سرطانی کمک کردند

مدیر عامل مؤسسه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو در پارس آباد گفت: خیران پارس آبادی در سال مالی ۹۸در مجموع چهار میلیارد و بیست میلیون و ۶۱۸هزار و ۴۱۱ریال به این مؤسسه خیریه کمک کردند.

اعلام موجودیت جبهه ایستادگی در مغان و مشگین شهر

جبهه ایستادگی ایران اسلامی مطابق اساسنامه و در راستای نیل به اهدافی که دارد در شهرستان های مغان و مشگین شهر فعالیت اش را شروع کرد.

کرونا ؛ زشت و زیبایی‌های یک جامعه

نوشته‌های مایوس‌کننده بر صفحه شیشه، مادر نگران را مقابل داروخانه میخکوب می‌کند؛ “ماسک ، الکل و مواد ضدعفونی نداریم، سوال نفرمایید؛ نوجوان همراهش بشدت سرفه می‌کند و او نگران است، هم برای نوجوانش و هم ۲ فرزند کوچکش در خانه.

رئیس بانک قرض الحسنه مهرایران پارس آباد:

بانک قرض الحسنه مهرایران در صدر موسسات مالی اسلامی قرار دارد / رشد ۹۴درصدی بانک مهرایران پارس آباد در جذب منابع نسبت به پارسال

از ابتدای امسال تا کنون بالغ بر ۴۷۷میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بیش از دو هزار و ۳۰۰نفر و همچنین افزون بر ۵۶ملیارد ریال تسهیلات ازدواج از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران پارس آباد پرداخت شده است.

امام جمعه پارس آباد:

کاندیداها از دامن زدن به مسائل قومی و طایفه ای اجتناب کنند/ کسی حق بر هم زدن نظم و امنیت را ندارد

امام جمعه پارس آباد گفت که داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها از تخریب یکدیگر و دامن زدن به مسائل قومی و طایفه ای به شدت اجتناب کنند.

حضور تماشایی مردم پارس آباد در راهپیمایی ۲۲بهمن+تصاویر

چهل‌‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور باشکوه قشرهای مختلف مردم ولایی و همهیشه در صحنه شهرستان مرزی پارس آباد ‌‌‌در هوایی سرد برگزار شد.