امروز: یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳

 سد «قیزقلعه‌سی» فردا با حضور روسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح می شود

وزارت نیرو اعلام کرد: فردا (یکشنبه ۳۰ اردیبهشت) با حضور روسای جمهور دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان، سد «قیزقلعه‌سی» افتتاح و همزمان سد «خداآفرین» به بهره‌برداری کامل می‌رسد.

ابراهیم فهیمی از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوارو اصلاندوز به مجلس راه یافت

ابراهیم فهیمی گیگلو با کسب ۵۰هزار و ۹۸۳ رای منتخب مردم شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی شد.

ازدحام جمعیت در اغلب شعبه های اخذ رای در پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز

مشاهدات خبرنگاران حاکی است که در ساعات اخیر صف‌های طولانی در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز تشکیل شده و حضور مردم در پای صندوق‌های رای افزایش یافته است.

کشت دوم در مغان ممنوع شد

مدیر منابع آب مغان گفت: در نشست‌های متعدد با فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان‌های شمالی استان بر ممنوعیت کشت دوم در منطقه تاکید شده و لازم است بهره برداران بخش کشاورزی از کشت دوم محصولات پرهیز کنند.

صدور مجوز ساخت و ساز در قلعه اولتان پارس آباد صحت ندارد

اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل اعلام کرد: اولتان قالاسی از اهمیت خاصی برخوردار است و برخلاف شایعات، مجوزی برای ساخت و ساز در آن توسط هیچ مرجعی صادر نشده و از هر اقدامی در راستای حفظ آن دریغ نمی‌شود.

پیش‌بینی تولید ۳۶ هزار تن سیر در مزارع منطقه مغان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۳۶ هزار تن سیر تر در مزارع منطقه مغان در شمال این استان تولید و روانه بازار مصرف شود.

فرماندار پارس آباد:

۲۷۶شعبه اخذ رای در پارس آباد، اصلاندوز و بیله سوار در نظر گرفته شده است

فرماندار پارس آباد مغان گفت: ۲۷۶شعبه در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

امام جمعه بیله سوار: بحران آب در مغان جدی است

امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: بران آب در منطقه مغان بسیار جدی است و در این زمینه دولت باید تمهیدات ویژه ای بیندیشد.

سیمای معلم در آثار کاریکاتوریست اردبیلی

شان و منزلت معلم و مربی به طور معمول در هنرها و شعر و ادب متجلی می‌شود و کاریکاتوریست اردبیلی در آثار خود به وجوه ممتاز این قشر از حیث انتشار نور آگاهی در جامعه و جهان و همچنین به برخی مشکلات آنها توجه نشان داده است.

مدیر امور منابع آب مغان:

اجازه تعدی به حقوق کشاورزان مغان را نمی دهیم

مدیر امور منابع آب مغان گفت: اجازه نخواهیم داد کسی به حق و حقوق کشاورزان مغان دست درازی کند.