امروز: یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳

فرماندار اصلاندوز:

۲۱ هزار در اصلاندوز واجد شرایط رای دادن هستند

فرماندار اصلاندوز با اشاره به برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۱ هزار نفر  در این شهرستان مرزی واجد شرایط رای دادن هستند.

وزیر کشور خبر داد:

الحاق ۳۰۰ هکتار از اراضی ازدست رفته ایران با اصلاح خط مرزی ارس

وزیر کشور گفت: ۳۰۰ هکتار از اراضی کشورمان با اصلاح خط مرزی رود ارس به خاک جمهوری اسلامی ایران الحاق خواهد شد.

تمامی اراضی کشاورزی استان اردبیل سند دار می شود

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: در زمان حاضر ۳۷ درصد از اراضی کشاورزی این استان در اجرای طرح ملی صدور اسناد اراضی کشاورزی بر مبنای کاداستر و با مختصات دقیق دیجیتال سنددار شده و بر اساس قانون، تمامی اراضی زراعی استان سنددار می شود.

شروع کاوش باستانی محوطه «قیز قلعه سی» بیله سوار

رئیس گروه باستان‌شناسی اداره کل میراث‌ فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از آغاز کاوش باستان‌شناسی در محوطه تاریخی قیز قلعه‌سی بیله‌سوار با هدف تعیین عرصه و پیشنهاد حریم آن خبر داد. 

اهالی مغان با حضور پرشور در انتخابات از شهید جمهور قدردانی می‌کنند

فرماندار بیله‌سوار مغان با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: اهالی این شهرستان مرزی با حضور پرشور و باشکوه خود در انتخابات از شهید جمهور قدردانی کرده و دین خود را به شهید خدمت ادا خواهند کرد.

ظرفیت های فرودگاه پارس آباد برای توسعه کشاورزی مغان

فرودگاه پارس‌آباد به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه شمال استان اردبیل محسوب می‌شود که می‌تواند ظرفیت‌های بالقوه این منطقه زرخیز را به فعلیت درآورده و اقتصاد استان و منطقه را رونق ببخشد.

حقابه مغان از رود ارس را به جد پیگیری می‌کنیم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: تحقق حقابه کامل مغان از رود ارس یک تکلیف اساسی است که مردم منطقه آن را مطالبه می‌کنند و ما با تهیه گزارش جامع و کامل به جد پیگیر این مسئله هستیم.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل:

نمایش «ترانه تلخ تارا» در اردبیل روی صحنه رفت

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل از روی صحنه رفتن نمایش «ترانه تلخ تارا» با مضمونی برگرفته از داستان «سارا» نماد دختر محجوب آذربایجانی و با هدف ترویج فرهنگ صحیح ازدواج خبر داد.

دو طرح بهداشت و درمان در شهرستان پارس آباد افتتاح شد

دستگاه ام.آر.آی و پایگاه سلامت شهری مسکن مهر شهرستان پارس‌آباد ، طی آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.

لایروبی۱۴۰کیلومتر از کانال های اصلی شبکه آبیاری مغان

مدیر منابع آب مغان از لایروبی افزوت بر ۱۴۰ کیلومتر از کانال‌های اصلی شبکه آبیاری مغان از سال گذشته تا کنون خبر داد و افزود: امسال هم عملیات لایروبی زهکشی باکس یک به طول ۱۶ کیلومتر با برآورد هزینه تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال شروع شده و هم‌اکنون در حال اجراست.