امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳

یک هزار و ۳۷۵ شعبه آماده اخذ رای شهروندان استان اردبیل

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل در حالی آغاز شد که ۳۱ هزار نفر از عوامل اجرایی در یک هزار و ۳۷۵ شعبه آماده اخذ رای شهروندان در مناطق مختلف این استان هستند.

کشت پنبه در هفت هزار هکتار از اراضی زراعی مغان

هفت هزار هکتار از اراضی زراعی شهرستان پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز و گرمی مغان در شمال استان اردبیل زیر کشت پنبه رفت و بر اساس روال هر ساله، اولین محصول در نیمه پاییز برداشت می‌شود.

ظرفیت های فرودگاه پارس آباد برای توسعه کشاورزی مغان

فرودگاه پارس‌آباد به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه شمال استان اردبیل محسوب می‌شود که می‌تواند ظرفیت‌های بالقوه این منطقه زرخیز را به فعلیت درآورده و اقتصاد استان و منطقه را رونق ببخشد.

احیای شرکت مغان، یادگار ماندگار شهید رئیسی در مغان

مردم منطقه مغان خاطره خوشی از اقدام شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در ابطال واگذاری و احیای مجتمع کشت و صنعت و دامپروری مغان دارند چرا که این واگذاری مساله‌دار با تصمیم قاطع و هوشمندانه آیت‌الله رئیسی در دوره ریاست قوه قضائیه ابطال شده و مورد تایید و رضایت مردم منطقه قرار گرفت.

شور سیاسی پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برای تکمیل مجمع نمایندگان استان

تبلیغات ۲ نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان که با استقبال مردم مواجه شده است، نویدبخش مشارکت بالای مردم در همه‌پرسی روز (جمعه) برای تسریع حرکت چرخ اقتصاد و تکمیل مجمع نمایندگان استان است.

جشنواره کوچ عشایر مغان

دومین جشنواره بین المللی کوچ عشایر شاهسون مغان، عصر جمعه ( ۷ اردیبشهت ۱۴۰۳) یازدهمین دوره استانی آن روزهای ۶و۷اردیبهشت ماه جاری در منطقه جعفرآباد بیله‌سوار با حضور عشایر غیور استان اردبیل، اقوام عشایر استان‌های مختلف و میهمانان خارجی برگزار شد.

تکمیل شبکه خدا آفرین؛ جهش تولید در منطقه مغان

تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی خدا آفرین در چهار ناحیه عمرانی با سطح زیر کشت ۳۶ هزار و ۷۰۰ هکتار و اشتغالزایی ۱۰ هزار نفر، توسعه کشاورزی، جهش تولید و همچنین رونق اقتصادی و صادرات را در مناطق مرزی پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان رقم می‌زند.

امام جمعه بیله سوار:

واگذاری مدیریت سد ارس به شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، مطالبه اصلی مردم است

امام جمعه بیله سوار گفت: واگذاری مدیریت سد ارس به شرکت آب منطقه‌ای اردبیل جزو مطالبات اصلی مردم بوده و باید مد نظر مسوولان وزارت نیرو قرار گیرد.

حال و هوای بازار اردبیل در روزهای پایانی سال

همزمان با رسیدن روزهای پایانی سال ۱۴۰۲، حال و هوای شهر اردبیل، تغییر کرده است و مردم در حال خرید اجناس و وسایل مورد نیاز خود برای آغاز سال نو هستند.

احد بیوته منتخب اردبیل در مجلس:

منتقدان به انتخاب مردم احترام بگذارند

احد بیوته منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در انتخابات مجلس دوازدهم، هر گونه تخریب، تحقیر و توهین به نامزدهای حاضر در رقابت انتخابات اخیر را بی‌احترامی به انتخاب مردم عنوان کرد و گفت: منتقدان به انتخاب و رای مردم احترام بگذارند.