امروز: دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱

دادستان پارس آباد مغان:

ایجاد درآمد پایدار برای خانواده های زندانیان در اولویت قرار دارد

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی پارس آباد مغان  گفت: ایجاد درآمد پایدار برای خانواده های زندانیان اصلی ترین اولویت انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان است.

شهردار پارس آباد مغان خبر داد

توزیع بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهر پارس آباد

شهردار پارس آباد مغان  گفت: در راستای بهبود وضعیت آسفالت معابر و خیابان های پارس آباد، از نیمه دوم سال گذشته تا کنون، بیش از ۱۵هزار تن آسفالت با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان  در سطح این شهر پخش شده است.

صمد روحی سرپرست فرمانداری اصلاندوز شد

“صمد روحی” امروز پنجشنبه در آیینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مرزی اصلاندوز معرفی شد.

سرپرست فرمانداری پارس آباد مغان معرفی شد+تصاویر

آیین تکریم ومعارفه فرماندار پارس آبادمغان برگزار و “جابر جهان بین” به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان مرزی منصوب شد.

ثبت نام ترم زمستان کانون زبان ایران در پارس آباد شروع شد

مدیر کانون زبان ایران شعبه پارس آبادمغان گفت: با پایان دوره پاییزه و همزمان با سراسر کشور، ثبت نام کلاس های کانون زبان در این شهرستان برای ترم زمستان شروع شده است.

دادستان پارس آباد: مطالبه گری اولویت کاری خبرنگاران باشد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان با بیان اینکه خبرنگاران آیینه تمام نمای جامعه وچشم و گوش مسئولان و مردم هستند،افزود: برای توسعه پایدار منطقه انتقاد  سازنده، مطالبه‌گری و پرسشگری باید از اولویت کار این قشر زحمتکش باشد.

تاسیس بسیج، نظام و انقلاب را بیمه کرد/اجرای ۶۰عنوان برنامه هفته بسیج در پارس آباد

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان  با تبریک هفته بسیج به تشکیل بسیج توسط حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت :بنیانگذار کبیر انقلاب و موسس نهاد مردمی بسیج با هوشمندی تمام با تأسیس  نهاد مردمی ۲۰ میلیونی، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کرد.

امام جمعه پارس آبادمغان:

سند تحول آموزش و پرورش بومی سازی شود/ پارس آباد رتبه نخست ثبت طلاق در استان

امام جمعه پارس آباد گفت: باید برنامه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بومی سازی و سپس در هر منطقه پیاده و اجرایی شود.

شهردار پارس آبادمغان معارفه شد

آئین تودیع و معارفه شهردار پارس آباد مغان با حضور فرماندار ، دادستان ، معاون اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری، اعضای شورای اسلامی شهر و مسؤولان شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

تیم فوتسال شهید کارجو پارس آباد قهرمان استان شد

تیم شهید کارجو شهرستان پارس آباد با شکست حریفان خود فاتح مسابقات لیگ فوتسال جوانان استان اردبیل شد.