امروز: یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت , ۱۳۹۶

اروجعلی محمدی، همچنان مدیر عامل کشت و صنعت مغان ماند

شنیده ها حاکیست، با وجود برخی شایعات در سایت ها و شبکه های مجازی مبنی بر عزل و یا استعفای مدیر عامل کشت و صنعت مغان،”اروجعلی محمدی” همچنان مدیر عامل این شرکت باقی ماند.

مدیر عامل کشت و صنعت مغان استعفا کرد

اروجعلی محمدی، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از سمت خود کناره گیری کرد.

حادثه ساختمان پلاسکو تهران به روایت تصویر

ساختمان‌ پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.

زنان می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت بازنشسته شوند

مجلس در مصوبه‌ای دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی را موظف کرد با درخواست بازنشستگی بانوان شاغل با ۲۰ سال سابقه خدمت موافقت کنند.

استرداد یکی از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی به ایران/«ع-ز» به درخواست دادسرا بازداشت شد

رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد یکی از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی به کشورمان خبر داد و گفت: این فرد در یکی از کشورهای آمریکای مرکزی ردیابی، دستگیر و به مقامات قضائی ایران تحویل داده شد.

آزاده جانباز تبریزی: از پای چوبه اعدام برگشتم/ هنوز هم بر سر قبرم فاتحه می خوانم

آزاده جانباز تبریزی با اشاره به خاطرات خود در طی شش و نیم سال اسارت در ارودگاه های رژیم بعثی گفت: از پای چوبه اعدام برگشتم و هنوز با گذشت سال ها بر سر مزاری که خانواده ام با خبر شنیدن شهادتم در نظر گرفته بودند، حاضر می شوم و فاتحه می خوانم.

دستگیری ۱۱ تروریست با بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد منفجره

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با همکاری پلیس استان و سربازان گمنام امام زمان (عج) ۱۱ تروریست دستگیر و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد منفجره کشف شد.

با این وضع رکود فکر نمی‌کنم کسی مشمول پرداخت خمس شود

رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: موضوع پرداخت خمس مسأله مهمی است منتهی فکر نمی‌کنم درآمدی داشته باشید که مشمول پرداخت خمس شوید چراکه وضعیت اقتصادی جامعه و مردم در رکود قرار دارد.

تیم ۱۲ نفره تروریست‌های مسلح وابسته به عربستان متلاشی شد

تیم ۱۲ نفره اشرار مسلح که با حمایت و خط دهی عربستان سعودی و کشورهای فرامنطقه ای قصد اقدامات ایذایی و خرابکارانه در داخل کشور را داشتند متلاشی شد.

سیلاب و آبگرفتگی، محله آزادگان پارس آباد را گرفتار کرد+تصاویر

بی توجهی مسئولان شهری از جمله شورا و شهردار به مشکلات و معضلات شهر به خصوص محلات فقیرنشین موجب نارضایتی و گله مندی آنان شده است.