امروز: پنج شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۸

بخشدار اسلام آباد مغان مطرح کرد:

ایجاد شهرک گلخانه ای در اسلام آباد بزرگترین هدیه استانداراردبیل

افشین اسدزاده در گفت وگو بامغانه آنلاین در پارس آباد ، با اشاره به اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید در بخش اسلام آباد اظهار کرد: با تاسیس و راه اندازی این شهرک گلخانه‌ای برای ۲۸۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد. وی با اشاره به نقش و تاثیر این گلخانه در […]

سرپرست شهرداری:

شهرداری پارس آباد ۱۸۰میلیارد ریال بدهکار است

سرپرست شهرداری پارس آباد مغان با بیان اینکه در زمان حاضر این شهرداری نزدیک ۱۸۰میلیارد ریال بدهی دارد، گفت: از این مبلغ بیش از ۳۵میلیارد ریال مربوط به تامین اجتماعی است.

مجتمع گوشت صنعتی اردبیل و مسائل حاشیه ای آن

زمانی که مجتمع صنایع گوشت اردبیل بعنوان یکی از مهم ترین کارخانه های اردبیل در اواخر دهه ۶۰ افتتاح شد همگان بر این تصور بودند که این واحد بزرگ علاوه بر اشتغال زایی سهم مهمی در رونق اقتصاد مبتنی بر کشاورزی و دامداری منطقه خواهد داشت،

کوچ زودهنگام عشایر به قشلاق های مغان

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: عشایر این استان بدلیل از بین رفتن پوشش گیاهی مراتع ناشی از خشکسالی و نامناسب بودن پراکنش بارش زودتر از موعد مقرر به قشلاق های خود کوچ کردند.

مهندس پیمان نجفی پور:

۱۵۰۰نفر از نیروی مهر خودرو سبلان در کشت و صنعت مغان مشغول هستند

مدیر عامل شرکت مهر خودرو سبلان گفت: هم اکنون حدود یک هزار و ۵۰۰نفر نیروی پیمانی زیر نظر شرکت مهر خودرو سبلان در واحدها و بخش های مختلف کشت و صنعت و دامپروی مغان فعالیت می کند .

فعالان قرآنی پارس‌آباد بیمه می‌شوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد گفت: مربیان فعال در مؤسسات قرآنی وابسته به این اداره ازخدمات بیمه ای بهره مند می شوند.

دومیدانی کار ناشنوای پارس آبادی:

خود را برای کسب سهمیه و حضوری پرقدرت در المپیک آماده می کنم

“یاشار وقار “ورزشکار ناشنوای پرافتخار پارس آبادی گفت: خود را برای کسب سهمیه مسابقات المپیک و حضوری پرقدرت در این عرصه و نیز رقابت های جهانی رشته دومیدانی پرش طول آماده میکنم.

چهارشنبه آخر سال و توصیه های فرماندهی انتظامی پارس آباد

فرمانده انتظامی پارس آباد به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث ناگوار در چهارشنبه ‌سوری موارد ایمنی و توصیه هایی را ارائه کرد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

قرار نیست شهر اردبیل منطقه آزاد باشد/ نام منطقه آزاد اردبیل به مغان تغییر می کند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اشاره به آخرین وضعیت تصویب هفت منطقه آزاد جدید در کشورمان، گفت: مجلس معتقد است محدوده های این مناطق باید به تصویب دولت برسد، دولت می گوید هیات وزیران باید محدوده ها را تصویب کند.

شبکه پایاب خدا آفرین می تواند ۱۰۰هزار شغل ایجاد کند/رشد ۵درصدی ذخیره سازی آب در سد ارس

فرماندار پارس آبادمغان گفت: شبکه پایاب سد خدا آفرین در صورت مدیریت صحیح، تکمیل زنجیره تولید و بهره برداری مناسب و علمی از اراضی تحت پوشش، می تواند حدود ۱۰۰هزار فرصت شغلی جدید به صورت غیر مستقیم ایجاد کند.