امروز: یکشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۶

چهارشنبه آخر سال و توصیه های فرماندهی انتظامی پارس آباد

فرمانده انتظامی پارس آباد به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث ناگوار در چهارشنبه ‌سوری موارد ایمنی و توصیه هایی را ارائه کرد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

قرار نیست شهر اردبیل منطقه آزاد باشد/ نام منطقه آزاد اردبیل به مغان تغییر می کند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اشاره به آخرین وضعیت تصویب هفت منطقه آزاد جدید در کشورمان، گفت: مجلس معتقد است محدوده های این مناطق باید به تصویب دولت برسد، دولت می گوید هیات وزیران باید محدوده ها را تصویب کند.

شبکه پایاب خدا آفرین می تواند ۱۰۰هزار شغل ایجاد کند/رشد ۵درصدی ذخیره سازی آب در سد ارس

فرماندار پارس آبادمغان گفت: شبکه پایاب سد خدا آفرین در صورت مدیریت صحیح، تکمیل زنجیره تولید و بهره برداری مناسب و علمی از اراضی تحت پوشش، می تواند حدود ۱۰۰هزار فرصت شغلی جدید به صورت غیر مستقیم ایجاد کند.

اجرای ۲۹۸طرح تحقیقاتی در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ تعداد ۲۶۶ طرح تحقیقاتی مستقل و ملی، ۳۲ طرح تحقیقاتی خاص‌، ۱۳۷ مقاله علمی پژوهشی و ۳ عنوان کتاب توسط اعضای هیأت علمی و محققین مرکز تألیف و منتشر شده است.

در گفت وگو با دکتر رضا صولت، کارشناس مسائل ترکیه بررسی شد؛

چالش‌ها و فرصت‌های پیشِ‌روی دولت جدید ترکیه

“احمد داوود اوغلو” رهبر حزب حاکم عدالت و توسعه و نخست‌وزیر ترکیه قبلاً اعلام کرد در نشست آینده کنگره نامزد تصدی رهبری حزب نخواهد شد. لذا حزب عدالت و توسعه ترکیه در کنگره فوق‌العاده خود تنها کاندیدا برای احراز ریاست این حزب را انتخاب کرد.

آنچه درباره حجامت نمی دانید

حجامت یکی از روش های درمان در طب سنتی ایران است و با وجود پیشرفت های گوناگون در عرصه های مختلف درمانی، کم نیستند افرادی که به استفاده از این روش سنتی اقبال دارند و البته برخی ها نیز از این اقبال عموم سوءاستفاده کرده و بی پروا انجام آن را برای هر کسی توصیه می کنند.

رازهای موفقیت زوج خوشبخت عشایری

در این روز‌ها که زنگ خطر افزایش آمار طلاق بار‌ها توسط کار‌شناسان و مسئولان به صدا درآمده است شنیدن سرگذشت زوج‌های خوشبختی که مهربانی و محبت، مهمان همیشگی دل‌های آنها شده خالی از لطف نیست؛ زوج‌هایی که در کنار هم آرامش را تجربه کرده و نشان داده‌اند پول و امکانات ضامن خوشبختی نیست.

قدیر پسندی:

مشگین شهر، منابع و استعدادهای لازم برای توسعه و پیشرفت را دارد/ این شهرستان، مهد تمدن و علم و ادب است

در مرکزیت استان اردبیل، شهرستان مشگین شهر قرار دارد که شهرستان های این استان را به یکدیگر متصل می کند، همچنین این شهرستان استان آذربایجان شرقی را به اردبیل وصل کرده و در مسیر جاده بین الملل ترانزیت کالا قرار دارد.

بازیگر دهه 60تلویزیون:

مردم با سریال «آیینه عبرت» زندگی می‌کردند

می‌گوید با گذشت سال‌ها از بازی‌اش در سریال «آیینه عبرت» هنوز هم مردم او را آتقی صدا می‌زنند و ابراز علاقه می‌کنند و از شرایط تولید این سریال محبوب می‌پرسند. اواخر دهه ۶۰ بود که محسن شاه‌محمدی با ساخت سریال آینه عبرت برای اولین‌بار اعتیاد و بلاهایی را که ممکن است گریبانگیر خانواده‌ها شود به نمایش گذاشت و جواد گلپایگانی نیز در نقش «آتقی» شخصیتی معتاد و بازی بی‌نظیر.

طلاق، بیشترین موضوع مراجعه به مراکز مشاوره در پارس آباد است/ ضرورت مشاوره بعد از ازدواج

مشاوره و شور و مشورت به عنوان یکی از تاکیدات مهم دین مبین اسلام ، اهمیت زیادی در سلامت جامعه و کاهش ناهنجاری اجتماعی دارد.