امروز: سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل:

عملیاتی شدن الگوی کشت محصولات کشاورزی نیازمند برنامه‌ریزی مستمر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان این‌که الگوی کشت محصولات کشاورزی به‌عنوان برنامه تولیدات کشاورزی آینده، باید برآیندی قابل اجرا از تلفیق صحیح کلیه پتانسیل‌ها، محدودیت‌ها و نیازها باشد، عملیاتی شدن الگوی آن را نیازمند برنامه‌ریزی مستمر دانست.

۳۵میلیارد اعتبار به بیمارستان ارس پارس آباد تخصیص یافت

 رئیس بیمارستان ارس پارس آباد مغان از تخصیص ۳۵میلیارد ریال برای تجهیز هتلینگ و توسعه بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

مدیر عامل مؤسسه آرزو:

خیران پارس آبادی بیش از چهارمیلیارد ریال به بیماران سرطانی کمک کردند

مدیر عامل مؤسسه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو در پارس آباد گفت: خیران پارس آبادی در سال مالی ۹۸در مجموع چهار میلیارد و بیست میلیون و ۶۱۸هزار و ۴۱۱ریال به این مؤسسه خیریه کمک کردند.

اعلام موجودیت جبهه ایستادگی در مغان و مشگین شهر

جبهه ایستادگی ایران اسلامی مطابق اساسنامه و در راستای نیل به اهدافی که دارد در شهرستان های مغان و مشگین شهر فعالیت اش را شروع کرد.

رئیس بانک قرض الحسنه مهرایران پارس آباد:

بانک قرض الحسنه مهرایران در صدر موسسات مالی اسلامی قرار دارد / رشد ۹۴درصدی بانک مهرایران پارس آباد در جذب منابع نسبت به پارسال

از ابتدای امسال تا کنون بالغ بر ۴۷۷میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بیش از دو هزار و ۳۰۰نفر و همچنین افزون بر ۵۶ملیارد ریال تسهیلات ازدواج از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران پارس آباد پرداخت شده است.

 ۱۷ رشته تحصیلی در دانشگاه سما پارس آباد فعال است

رئیس دانشگاه فنی سما پارس آباد مغان گفت: در زمان حاضر ۱۷رشته تحصیلی در این دانشگاه دایر و فعال است.

شهرام مهدوی طراح ،نقاش ومربی هنری:

هنر چون از ذات انسان نشات می گیرد همیشه ماندگار است

هنر چون از جو هره وذات انسان نشات می گیرد همیشه ماندگار است وجایگاه بزرگی در بین مردم در تمام ادوار داشته وخواهد داشت.

توقیف ۳۸دستگاه وسیله نقلیه متخلف در پارس آباد

فرمانده انتظامی پارس آباد از اجرای یک هفته ای طرح ارتقای امنیت اجتماعی- ترافیکی در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح ۳۸دستگاه انواع وسیله نقلیه متخلف در این شهرستان مرزی توقیف شد.

شهادت سردار سلیمانی سبب اتحاد و انسجام دنیای اسلام شد/ تندیس شهید سلیمانی در پارس آباد نصب می شود

امام جمعه موقت پارس آبادمغان گفت: خون پاک و مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش باعث همدلی، وحدت، اتحاد و انسجام همه سلیقه‌ها و طیف های سیاسی داخلی و جهان اسلام شد.

بخشدار اسلام آباد مغان مطرح کرد:

ایجاد شهرک گلخانه ای در اسلام آباد بزرگترین هدیه استانداراردبیل

افشین اسدزاده در گفت وگو بامغانه آنلاین در پارس آباد ، با اشاره به اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید در بخش اسلام آباد اظهار کرد: با تاسیس و راه اندازی این شهرک گلخانه‌ای برای ۲۸۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد. وی با اشاره به نقش و تاثیر این گلخانه در […]