امروز: شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۳
زمان انتشار : می 4th, 2024 2:49 | کد خبر : 24897 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۲۷۶شعبه اخذ رای در پارس آباد، اصلاندوز و بیله سوار در نظر گرفته شده است

فرماندار پارس آباد مغان گفت: ۲۷۶شعبه در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

مغانه آنلاین- شنبه ۱۵-۰۲-۱۴۰۳

جابر جهان بین اظهار کرد: تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیات های اجرایی و نظارت و عوامل انتظامی برای برگزاری باشکوه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده هستند و تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

فرماتدار پارس آباد افزود: زمان تبلیغات نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات صبح روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت ماه به پایان می رسد و انتظار می رود نامزدهای راه یافته به دور دوم و هواداران آنها ضمن رعایت قانون، اخلاق مداری را مد نظر قرار دهند.

بر اساس این گزارش، انتخابات ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان به علت کسب نشدن حدنصاب ۲۰ درصد آرا از سوی هیچ کدام از رقبای حاضر، به دور دوم کشیده شد.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان ابراهیم فهیمی گیگلو با کسب ۱۸ هزار و ۴۷۲ رای و امیدعلی رعنایی با کسب ۱۷ هزار و ۶۳۲ رای به دور دوم انتخابات راه یافته‌اند.

در دور اول انتخابات در ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در این حوزه انتخابیه، ۲۱ نامزد رقابت داشتند و ۱۲۵ هزار و ۱۲۸ رای از مردم این حوزه اخذ شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات