امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : نوامبر 28th, 2016 5:29 | کد خبر : 19917 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

کشف ۱۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در پارس آباد مغان

فرمانده انتظامی پارس آباد از کشف ۱۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در بازرسی ازیک دستگاه اتوبوس مسافربری در این شهرستان مرزی خبر داد .

به گزارش مغانه آنلاین، سرهنگ “حسین بهمنی” در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت راننده اتوبوس در حمل و توزیع سیگار خارجی قاچاق، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی پارس آباد قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات گسترده از صحت گزارش های دریافتی اطمینان حاصل کردند، افزود: با پوشش انتظامی منطقه اتوبوس حامل سیگار در پلیس راه سربند توقیف و در بازرسی از آن ۱۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی پارس آباد با بیان اینکه ارزش سیگارهای مکشوفه ۱۲۰ میلیون ریال برآورد شده، اضافه کرد: در این ارتباط راننده قاچاقچی سیگار دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ بهمنی تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی  را آماده دریافت گزارش ها و اخبار مردمی پیرامون فعالیت های مجرمانه اعلام کرد و گفت: با همراهی و همدلی مردم می توان گام های محکمی در تولید و حفظ امنیت پایدار برداشت.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات