امروز: یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : دسامبر 3rd, 2016 9:33 | کد خبر : 19996 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

پخش ۲۰هزار تن آسفالت در معابر پارس آبادمغان

فرماندار پارس آباد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون افزون بر ۲۰هزار تن آسفالت در خیابان ها و معابر عمومی شهر آسفالت پخش شده که این رقم در سال گذشته حدود دو هزار تن بوده است.

اکبر صمدی در مصاحبه با خبرنگاران پارس آباد افزود: با وجود رشد ۱۰برابری پخش آسفالت در در سطح این شهر مرزی نسبت به پارسال، هنوز ۱۲۰کوچه خاکی در پارس آباد وجود دارد که باید برای بهسازی و آسفالت این کوچه ها اقدام شود.

وی با اشاره به گسترش و توسعه روز افزون شهر پارس آباد اظهار کرد: سرعت رشد و توسعه شهر از سرعت خدمات رسانی و انجام طرح های عمران شهری پیشی گرفته و تناسب وهم خوانی بین این دو وجود ندارد.

وی با بیان اینکه درست است که در حوزه عمران شهری، کارها و طرح های خوبی به مرحله اجرا در آمده ولی باز مشکلات و نارسایی های زیادی در این حوزه وجود دارد و رفع آن همت و تلاش مضاعف مجموعه شورای شهر و شهرداری را می طلبد.

وی از تخصیص سه هزار تن قیر رایگان برای شهرداری پارس آباد خبر داد و گفت: از این میزان قیر، ۷۰۰تن به شهرداری تحویل شده و و با تزریق باقیمانده آن بخش اعظمی از مشکل آسفالت میادین ، کوچه ها خیابان های این شهر برطرف خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات