امروز: دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
زمان انتشار : ژانویه 4th, 2021 1:38 | کد خبر : 24027 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مدیر عامل واعضای هیات مدیره جدید شرکت مغان معرفی شدند

در مراسمی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شدند.

مغانه آنلاین/دوشنبه۱۵-۱۰-۹۹

در این آیین حسن عباسی معروفان اهری به عنوان مدیرعامل و اسدالله محسن‌زاده مدیر اجرایی پروژه پایاب سدخداآفرین و مدیرکل اسبق منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل به عنوان رئیس هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند.

وکیل سپه اجیرلو، نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، قدیر پسندی مدیر باغات شرکت کشت و صنعت مغان و حسن نظیفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس‌آباد دیگر اعضای جدید هیات مدیره کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شدند.

در این مراسم که در کشت و صنعت مغان برگزار گردید،مسوولانی از وزارت جهاد کشاورزی و نیز جمعی از مدیران استانی و منطقه ای حضور داشتند.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با داشتن اراضی وسیع زراعی ، ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار باغات مدرن میوه ، مجتمع بزرگ دامپروری ، کارخانه‌های قند ، لبنیات ، فرآوری میوه و چند واحد تولیدی دیگر از شرکت‌های منحصر بفرد کشور محسوب می‌شود.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در اجرای قانون خصوصی سازی در سال ۱۳۸۸ در لیست واگذاری ها قرار گرفت و بعد از چهار فقره آگهی درسال ۱۳۹۷ به بخش خصوصی واگذار شد.

این واگذاری با توجه به اعتراض‌هایی که بدنبال داشت در شانزدهم مهر ماه سال ۱۳۹۹ با پنج رای موافق و یک رای مخالف هیات داوری واگذاری ابطال شد.

اخبار مرتبط

نظرات