امروز: پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳
زمان انتشار : فوریه 21st, 2020 2:59 | کد خبر : 23571 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

فرماندار: آرامش و امینت در شعب اخذ رای پارس آباد حاکم است

فرماندار پارس آباد گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز مغان درکمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

جمشید کریمی / مغانه آنلاین- عدالت حاجی‌پور در جمع خبرنگاران افزود: فرایند رای‌گیری طبق اعلام وزارت کشور از راس ساعت هشت صبح در این شهرستان شروع شده و دست کم تا ساعت ۱۸امروز ادامه دارد.

به گفته وی حضور گسترده  مردم مناطق شهری و روستایی برای شرکت در انتخابات در شعبه‌های اخذ رای دیده می‌شود و آنان پیش از ساعت ۸ صبح، شناسنامه به دست در محل‌های رای گیری حضور داشتند.

وی اضافه کرد: در انتخابات امروز ۲۵۴شعبه ثابت و سیار  جمع آوری آرای واجدان شرایط رای دادن را بر عهده دارند .

وی با اعلام اینکه پارس آبادی ها همیشه در بحث انتخابات به صورت حداکثری مشارکت داشته و مقام اول استان را کسب کرده اند ابراز امیدواری کرد: مردم ولایی این شهرستان در انتخابات امروز نیز با حضور آگاهانه ، ‌پرشور و شعور از نظر میزان مشارکت در سطح استان پیشتاز باشند.

بر اساس اعلام فرماندار پارس آباد در این دوره از انتخابات ۱۷۳هزار  نفر در پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز واجد شرایط رای دادن می‌باشند که از این تعداد ۹ هزار نفر رای اولی هستند.

حاجی پور افزود: تمام اوراق و آثار تبلیغاتی نامزدها از اطراف و درب ورودی و خروجی شعب اخذ رای امحا شده است.

وی ادامه داد: از نظر تعرفه رای و دیگر ملزومات و اقلام مورد نیاز کمبود و نگرانی وجود ندارد و دستگاه‌ها و نهادهایی که در  برگزاری انتخابات دخیل هستند درآماده باش کامل به سر می‌برند .

او از شهروندان خواست کار انداختن رای را به آخر وقت موکول نکنند.

حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز مغان یک نماینده در مجلس دارد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات