امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : فوریه 11th, 2024 5:43 | کد خبر : 24666 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

حضور باشکوه مردم پارس آباد مغان در جشن انقلاب

همگام با سراسر کشور مردم شهرستان مرزی پارس آباد مغان با حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن با آرمان‌های انقلاب‌اسلامی پیمانی دوباره بستند.

مغانه آنلاین- یکشنبه۲۲-۱۱-۱۴۰۲

مردم ولایتمدار و انقلابی پارس آبادمغان همگام با دیگر هموطنان در جای جای ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند تا یک بار دیگر پشتیبانی قاطع خود را از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی اعلام کنند.

شرکت کنندگان در  راهپیمایی ۲۲ بهمن با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر رژیم صهیونیستی»، «۲۲ بهمن ماه یوم الله است»، «ای رهبر آزاده ، آماده ایم، آماده» ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند و متعالی امام راحل، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

اقشار مختلف مردم متدین و مرزنشین پارس آباد مغان، اعم از پیر و جوان، زن و مرد، دانشجو و دانش‌آموز، بازاری و کشاورز و روحانی با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پلاکاردها با مضامینی انقلابی بار دیگر پیام استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

خیل عظیم جمعیت امروز مردم پارس آباد در راهپیمایی از همه سال‌های گذشته بیشتر شده بود این موضوع بیانگر روحیه انقلابی و استکبار ستیزی مردم شمالی ترین نقطه استان شهید پرور اردبیل را بیش از پیش نمایان ساخت.

اخبار مرتبط

نظرات