امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : ژوئن 22nd, 2017 8:34 | کد خبر : 21886 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

ادامه تلاش ها برای یافتن دختر خردسال گمشده در پارس آباد

دادستان پارس آباد گفت: تلاش ها برای یافتن دختر مفقود شده پارس آبادی همچنان ادامه دارد.


به گزارش مغانه آنلاین، سید عبدالله طباطبایی افزود : ماموران آگاهی به صورت شبانه روز عملیات جستجو را ادامه می دهند ولی به رغم این تلاش ها خبری ازاین دختر۷ساله به دست نیامده است .

وی ادامه داد: “آتنا اصلانی” از روز یکشنبه هفته جاری درخیابان پزشکان شهرستان پارس آباد گم شده است و تلاش برای پیدا کردن آن با جدیت ادامه دارد.

او بیان کرد: برخی ارگانهای دولتی وامنیتی به همراه هلال احمرو نیروهای نظامی و انتظامی به صورت هماهنگ پیگیرسرنوشت کودک هفت ساله هستند و امیدواریم هرچه سریعتر پیدا شود.

وی با هشدار به شایعه سازان و التهاب آفرینان در خصوص این ماجرا گفت: طبق قانون هر کس با نشر اکاذیب به صورت مکتوب ، اقدام به شایعه پراکنی، تشویش اذهان عمومی ، دروغ پردازی و انتشار اخبار غیر واقعی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نماید به حبس از دو ماه تا دو سال و یا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می شود.

به گفته وی، بر اساس ضوابط قانونی شهروندان باید اخبار و اطلاعات واقعی در مورد این ماجرا را از مراجع ذی صلاح پیگیری کنند و توجهی به آنچه که در فضای مجازی منتشر می شود ننمایند.

به گزارش مغانه آنلاین، گفته می شود شخصی که در پی مفقودی دختر ۷ساله در پارس آباد با نشر اکاذیب و دروغ از پیدا شدن، کشته شدن ، ربوده شدن آتنا و یا ربط دادن شخص حلق آویز شده به این ماجرا در فضای مجازی در جامعه التهاب ایجاد می کرد با حکم دادستان این شهرستان دستگیر و روانه زندان شده است.

اخبار مرتبط

نظرات