امروز: یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳

اهالی مغان با حضور پرشور در انتخابات از شهید جمهور قدردانی می‌کنند

فرماندار بیله‌سوار مغان با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: اهالی این شهرستان مرزی با حضور پرشور و باشکوه خود در انتخابات از شهید جمهور قدردانی کرده و دین خود را به شهید خدمت ادا خواهند کرد.

سوگ مردم استان اردبیل در شهادت خادم الرضا

مردم و مسئولان اردبیل همزمان با سراسر کشور در غم فقدان رئیس جمهور محبوب و مردمی و هیئت همراه ایشان با برپایی عزاداری خیابانی به سوگ نشسته‌اند و بر تداوم راه پرثمر و روشن آیت الله رئیسی تاکید می‌کنند.

کشت دوم در مغان ممنوع شد

مدیر منابع آب مغان گفت: در نشست‌های متعدد با فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان‌های شمالی استان بر ممنوعیت کشت دوم در منطقه تاکید شده و لازم است بهره برداران بخش کشاورزی از کشت دوم محصولات پرهیز کنند.

پیش‌بینی تولید ۳۶ هزار تن سیر در مزارع منطقه مغان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۳۶ هزار تن سیر تر در مزارع منطقه مغان در شمال این استان تولید و روانه بازار مصرف شود.

امام جمعه بیله سوار: بحران آب در مغان جدی است

امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: بران آب در منطقه مغان بسیار جدی است و در این زمینه دولت باید تمهیدات ویژه ای بیندیشد.

سیمای معلم در آثار کاریکاتوریست اردبیلی

شان و منزلت معلم و مربی به طور معمول در هنرها و شعر و ادب متجلی می‌شود و کاریکاتوریست اردبیلی در آثار خود به وجوه ممتاز این قشر از حیث انتشار نور آگاهی در جامعه و جهان و همچنین به برخی مشکلات آنها توجه نشان داده است.

امام جمعه بیله سوار:

واگذاری مدیریت سد ارس به شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، مطالبه اصلی مردم است

امام جمعه بیله سوار گفت: واگذاری مدیریت سد ارس به شرکت آب منطقه‌ای اردبیل جزو مطالبات اصلی مردم بوده و باید مد نظر مسوولان وزارت نیرو قرار گیرد.

دومین جشنواره بین المللی کوچ عشایر مغان آغاز شد

دومین جشنواره بین المللی کوچ عشایر مغان امروز جمعه با حضور جامعه عشایری استان های مختلف ایران و چند کشور خارجی در شهر جعفرآباد منطقه مغان آغاز شد.

پوستر جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان رونمایی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از رونمایی و انتشار پوستر دومین جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان خبر داد و گفت: این رویداد ششم و هفتم اردیبهشت ماه در شهر جعفرآباد شهرستان بیله‌سوار برگزار خواهد شد.

خروش مردم روزه دار استان اردبیل در راهپیمایی روز قدس

راهپمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان در حمایت از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین همزمان با سراسر دنیا و کشور، با حضور پرشور و گسترده مردم روزه دار مناطق مختلف استان اردبیل برگزار شد.