امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳

اهالی مغان با حضور پرشور در انتخابات از شهید جمهور قدردانی می‌کنند

فرماندار بیله‌سوار مغان با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: اهالی این شهرستان مرزی با حضور پرشور و باشکوه خود در انتخابات از شهید جمهور قدردانی کرده و دین خود را به شهید خدمت ادا خواهند کرد.

لایروبی۱۴۰کیلومتر از کانال های اصلی شبکه آبیاری مغان

مدیر منابع آب مغان از لایروبی افزوت بر ۱۴۰ کیلومتر از کانال‌های اصلی شبکه آبیاری مغان از سال گذشته تا کنون خبر داد و افزود: امسال هم عملیات لایروبی زهکشی باکس یک به طول ۱۶ کیلومتر با برآورد هزینه تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال شروع شده و هم‌اکنون در حال اجراست.

سوگ مردم استان اردبیل در شهادت خادم الرضا

مردم و مسئولان اردبیل همزمان با سراسر کشور در غم فقدان رئیس جمهور محبوب و مردمی و هیئت همراه ایشان با برپایی عزاداری خیابانی به سوگ نشسته‌اند و بر تداوم راه پرثمر و روشن آیت الله رئیسی تاکید می‌کنند.

 سد «قیزقلعه‌سی» فردا با حضور روسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح می شود

وزارت نیرو اعلام کرد: فردا (یکشنبه ۳۰ اردیبهشت) با حضور روسای جمهور دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان، سد «قیزقلعه‌سی» افتتاح و همزمان سد «خداآفرین» به بهره‌برداری کامل می‌رسد.

ابراهیم فهیمی از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوارو اصلاندوز به مجلس راه یافت

ابراهیم فهیمی گیگلو با کسب ۵۰هزار و ۹۸۳ رای منتخب مردم شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی شد.

ازدحام جمعیت در اغلب شعبه های اخذ رای در پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز

مشاهدات خبرنگاران حاکی است که در ساعات اخیر صف‌های طولانی در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز تشکیل شده و حضور مردم در پای صندوق‌های رای افزایش یافته است.

کشت دوم در مغان ممنوع شد

مدیر منابع آب مغان گفت: در نشست‌های متعدد با فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان‌های شمالی استان بر ممنوعیت کشت دوم در منطقه تاکید شده و لازم است بهره برداران بخش کشاورزی از کشت دوم محصولات پرهیز کنند.

صدور مجوز ساخت و ساز در قلعه اولتان پارس آباد صحت ندارد

اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل اعلام کرد: اولتان قالاسی از اهمیت خاصی برخوردار است و برخلاف شایعات، مجوزی برای ساخت و ساز در آن توسط هیچ مرجعی صادر نشده و از هر اقدامی در راستای حفظ آن دریغ نمی‌شود.

پیش‌بینی تولید ۳۶ هزار تن سیر در مزارع منطقه مغان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۳۶ هزار تن سیر تر در مزارع منطقه مغان در شمال این استان تولید و روانه بازار مصرف شود.

فرماندار پارس آباد:

۲۷۶شعبه اخذ رای در پارس آباد، اصلاندوز و بیله سوار در نظر گرفته شده است

فرماندار پارس آباد مغان گفت: ۲۷۶شعبه در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.