امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 06 جولای 2014 6:02 | کد خبر : 5679 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

9نفر از اراذل و اوباش پارس آبادمغان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی پارس آباد از دستگیری 9نفر از اخلال گران نظم و امنیت و اراذل و اوباش در این شهرستان مرزی خبر داد.

police_arm

سرهنگ الیاس دلیر، روز یکشنبه به خبرنگار مغانه گفت: با هدف تامین نظم و امنیت منطقه و ارتقای احساس آرامش و آسایش شهروندان، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان، طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش و اخلال گران نظم و امنیت عمومی را به مدت 10روز اجرا کردند.

وی اظهار کرد: با اجرای این طرح، ماموران عمل کننده موفق به شناسایی و دستگیری 9نفر از مخلان نظم و امنیت منطقه شدند.

وی با بیان اینکه تعدادی از دستگیرشدگان از اراذل و اوباش سابقه دار هستند، ادامه داد: دستگیرشدگان پس از تشکیل پرونده، تحویل مقام قضایی منطقه شدند.

دلیر، با اشاره به اینکه اجرای این طرح، رضایت مندی مردم و مسوولان مطقه را در پی داشته است، افزود: نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه در جامعه، به هیچ وجه اجازه قدرت نمایی به مجرمان و مخلان نظم و آرامش و امنیت نخواهد داد.

 

نظرات

زارعی

با تشکر از برادران نیروی انتظامی خواهشمندیم یه فکری هم به پارک همسایه گیشان بکنند شبها اراذل و اوباش در این پارک پرسه می زنند.
با تشکر

محمدی

از برخورد جان برکفان نیر وی انتظامی با اراذل و اوباشان منطقه متشکریم پیشنهادی دارم در صورت امکان یک گروه تخصصی تکاور نوپو جهت مقابله سریع و ضربتی با اراذل در پارس آباد مستقر شود چون نیروی نوپو آموزشهای لازم را گذرانده اند و رزمی کا ر هم هستند وجود آنها مایه آسایش و آرامش خواهد بود .در اکثر شهرستانها این نیرو هستند و امنیت کامل را مستقر کرده اند و دیگر از اراذل خبری نیست . نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی یک فکری هم به اراذل راننده داشته باشند سرعت سرسام اور بلند کردن صدای ترانه ضبط صوت ماشین و ویراژ دادن و پارک دوبله و بعضا سوبله بعضا” امنیت عمومی را بخ خطر می اندازد بنظر بنده نصب دوربین و گماردن پلیس نامحسوس و شخصی می تواند چنین رانندگانی را شناسائی و از ادامه کار آنها جلوگیری کند.

یتردن ممغان

تتشکر از اینکه به فکر ارامش مردم هستید دستور ادامه پیگیری باشندتکد ی گری را جمع کنند

علی

فرض کنیم که اراذل و اوباش را گرفتید با اونها چکار می کنید ؟ اونها با هر واسطه ای خواهند توانست آزاد شده و دوباره در انظار عمومی دست به کارهای همیشگی شان خواهند زد و همه ما هم نظاره گر کارهای اونها خواهیم شد . از نیروی انتظامی می خواهیم این اراذل و اوباش را در زندان بیاندازند تا پوسیده شود و به دیگران هم عبرت می شه …. خانواده ای در این شهر هست که هر روز در روز روشن مواد مخدر را پخش می کند و هر وقت هم به نیروی انتظامی گزارش می شه نیرو می آد ولی نمی دونم چی میشه دوباره کار شروع میشه . و از این قبیل چیزها ……

مهدی

از زحمات نیروی انتظامی بخاطر مقابله با ارذل و اوباش تشکر می کنم ولی نمی دونم چرا بعد از مدت کوتاهی این ارذل و اوباش دوباره آزاد می شوند ؟ اشکال کار کجاست؟ تازه وقتی آزاد می شوند با کوله باری از تجربه خلاف کاری طوری در جامعه برخورد می کنند که دیگه نیروی انتظامی هم نمی تونه از پس اینها بر بیاد . حلقه سست کجاست ؟ کدام دستگاه اجرایی در انجام وظیفه خود کوتاهی می کند؟و……………… ای کاش قوه قضائیه جرات بیشتری از خود نشان دهد . قبول دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسين

سلام خسته نباشيددلطفا به ارازل خياباني رادستگيركنيد چون ابروي شهرمان را زيرسوال مي برند