امروز: چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 29 دسامبر 2014 3:14 | کد خبر : 8340 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

9دی یادآور حماسه ملت ولایت مدار ایران اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: 9 دی یادآور حماسه ملت ولایت مدار ایران اسلامی و عشق و ارادت قلبی مردم به مقام معظم رهبری و جایگاه رفیع و مقدس ولایت فقیه است.

حجت الاسلام حسن باقری در گفت و گو با مغانه افزود: جنبش ولایت مدار انقلاب اسلامی آرمان های نظام و انقلاب و رهنمود های بزرگ معمار انقلاب را چراغ راه خود می دانند و تا خشک شدن ریشه های کامل شجره خبیثه استکبار و استعمار، حتی یک گام از اندیشه ها و آرمان های امام، رهبری و انقلاب و شهدا عقب نشینی نمی کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد با تاکید بر گرامی داشت ۹ دی از سوی عموم مردم، اظهار کرد: داشتن بصیرت دینی و آگاهی و شناخت عمیق مسائل برای حرکت در مسیر تعالی و تکامل امروزه به‌عنوان یک نیاز ضروری است و انسانهای آگاه وبصیر باید در هر زمان ومکان بصیرت دینی داشته باشند.

وی ادامه داد: عدم بصیرت در طول تاریخ عامل انحراف و کجروی افراد از مسیر حق و افتادن به ورطه باطل و انحراف گردیده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد پرداختن به ابعاد بصیرت دینی را در زمان غیبیت امام زمان (عج) مهم دانست و افزود: اگر امروز فاقد بصیرت دینی باشیم، نمی‌توانیم سعادت جامعه را تامین کنیم.

حجت‌الاسلام باقری ادامه داد: بصیرت دینی اصلی‌ترین نیاز امروز بشر است و مواجهه آزادانه، آگاهانه، خردمندانه، خالصانه و مجاهدانه با دین خدا همان بصیرت دینی است.

وی در پایان گفت: مردم ولایی ایران اسلامی به صدق وعده های الهی ایمان دارند و به راستی که حق خواهد آمد و باطل نابود خواهد شد که باطل نابود شدنی است.

 

اخبار مرتبط

نظرات