امروز: سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 18 فوریه 2014 7:52 | کد خبر : 2950 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

78قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در پارس آبادمغان کشف شد

فرماندار پارس آباد از کشف و ضبط 78قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در 10ماه گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش مغانه، ولی کریمی روز سه شنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پارس آباد گفت: ماموران انتظامی و هنگ و مرزی این شهرستان، در این مدت همچنین بیش از هشت هزار […]

imagesCAE0HZI6

فرماندار پارس آباد از کشف و ضبط 78قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در 10ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مغانه، ولی کریمی روز سه شنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پارس آباد گفت: ماموران انتظامی و هنگ و مرزی این شهرستان، در این مدت همچنین بیش از هشت هزار لیتر انواع مشروبات الکلی خارجی و دست ساز، سه هزار لیتر انواع سوخت و بالغ بر 500دستگاه تجهیزات گیرنده ماهواره کشف و ضبط کردند.

وی، اضافه کرد: در طول 10ماه گذشته سال جاری همچنین بیش از پنج هزار عدد انواع داروهای غیر مجاز توسط نیروهای مربانی و انتظامی این منطقه کشف شده است.

وی، از کشف افزون بر سه هزار عدد انواع مواد محترقه در دو ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و از نیروهای هنگ مرزی و انتظامی و ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی خواست ضمن تشدید اقدامات كنترل و نظارت بر صنوف و اماكن عمومي، مبارزه با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه را در دستور کار خود قرار دهند.

 وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال، به خانواده‏ها توصیه کرد از هم اکنون با مراقبت از فرزندان خود و نظارت بر رفتار آنان و نیز کنترل هيجانات آنان، از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات