امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 مه 2014 9:37 | کد خبر : 4045 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

26مدرسه در پارس آباد مغان در دست ساخت است

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد گفت: تعداد 26پروژه آموزشی در این شهرستان مرزی در حال اجراست.

0101

“علی حبیب پور” روز پنجشنبه به خبرنگار مغانه گفت: اغلب این مدارس از محل اعتبارات ملی و با پیشرفت فیزیکی مناسب در دست ساخت است.

وی، با بیان اینکه تخصیص اعتبارات لازم و به موقع، موجب تسریع در تکمیل این پروژه ها می شود، افزود: با بهره برداری از این مدارس، مشکل کمبود فضای فیزیکی مدارس این منطقه به میزان چشمگیری برطرف خواهد شد.

وی، از ساخت پنج مدرسه هر کدام با حدود چهار میلیارد ریال اعتبار، توسط خیرین مدرسه ساز در این منطقه خبر داد و گفت: از این تعداد دو باب تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شده است.

او، همچنین از احداث یک باب مدرسه شش کلاسه به نام شهدای فرهنگی، با مشارکت و کمک فرهنگیان خیّر و نیکوکار این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برای این منظور تا کنون حدود یک میلیارد ریال از فرهنگیان عضو مجمع خیرین مدرسه ساز جمع آوری شده است.

وی، فعالیت مجمع خیرین مدرسه ساز پارس آباد را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: در زمان حاضر بیش از 800نفر از فرهنگیان منطقه عضو این مجمع هستند و ماهانه در مجموع افزون بر 20میلیون ریال به امر مقدس مدرسه سازی کمک می کنند.

حبیب پور، با قدردانی از خدمات و همت و تلاش مضاعف، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل، خواستار مشارکت فعال خیرین و نیکوکاران استان و شهرستان در امر ساخت و ساز مدرسه در این منطقه مرزی شد.

اخبار مرتبط

نظرات