امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 02 اکتبر 2013 9:08 | کد خبر : 968 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

22هزار جلد کتاب در کتابخانه دانشگاه آزاد پارس آباد وجود دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد گفت: هم اکنون تعداد 22هزار جلد کتاب در موضوعات و عناوین مختلف در کتابخانه این واحد وجود دارد. اکبر جعفری، روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار مغانه، با بیان اینکه تعداد کتاب های این واحد، روز به روز در حال افزایش است، اظهار داشت: در سال گذشته اداره […]

80560620-3762847

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد گفت: هم اکنون تعداد 22هزار جلد کتاب در موضوعات و عناوین مختلف در کتابخانه این واحد وجود دارد.

اکبر جعفری، روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار مغانه، با بیان اینکه تعداد کتاب های این واحد، روز به روز در حال افزایش است، اظهار داشت: در سال گذشته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان 500جلد و یک فرد خیّر ساکن تهران 700جلد کتاب، برای استفاده دانشجویان و اساتید به دانشگاه آزاد پارس آباد اهدا کردند.

وی، کتابخانه را از مهم ترین بخش های این واحد دانست و گفت: دانشجویان و اساتید واحد می توانند با مراجعه به این کتابخانه، کتاب مورد علاقه خود را به امانت ببرند.

وی، بر ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بین دانشجویان اشاره و بیان کرد: انس با کتاب به ارتقای آگاهی ها و فرهنگ جامعه و جلوگیری از بروز بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی منجر می شود.

جعفری، همچنین خواستار برگزاری نمایشگاه فصلی کتاب و عرضه کتاب با تخفیف و قیمت مناسب در این نمایشگاه شد.

 

نظرات