امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 اکتبر 2013 8:52 | کد خبر : 949 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

15کیلو گرم مواد مخدر در پارس آباد کشف شد

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد از کشف بیش از 15 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری دو نفر قاچاقچی در این رابطه خبر داد. سرهنگ اردشیر جوانشیر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مأموران این هنگ مرزی با پوشش وسیع اطلاعات و بکارگیری منابع فعال حوزه ماموریتی خود، مبنی بر خروج مواد مخدر توسط […]

IMAGE634980177919687500

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد از کشف بیش از 15 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری دو نفر قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

سرهنگ اردشیر جوانشیر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مأموران این هنگ مرزی با پوشش وسیع اطلاعات و بکارگیری منابع فعال حوزه ماموریتی خود، مبنی بر خروج مواد مخدر توسط قاچاقچیان آگاه شده و در یک عملیات ضربتی و جداگانه موفق شدند یک باند قاچاق انواع مواد مخدر را در سطح شهرستان متلاشی و از آنها  15 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کنند.
وی با بیان اینکه بیشترین مواد کشف شده از این قاچاقچیان، مربوط به مواد مخدر گراس بوده، افزود: در این کشفیات علاوه بر مواد افیونی گراس، مواد مخدر دیگری شامل شیشه، تریاک نیز از این قاچاقچیان کشف شد که قصد داشتند آن را به دیگر شهرهای استان انتقال دهند.
وی، اظهار داشت: در این عملیات دو نفر متهم و قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند که پس از اعتراف آنها، پرونده این متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
جوانشیر، با بیان اینکه مرزداران از هیچ کوششی در زمینه برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر فروگذار نخواهد کرد، از عموم مرزنشینان و شهروندان پارس آباد مغان خواست، هر گونه اخبار و اطلاعات را در خصوص اعمال هرگونه خلاف واقع را به اطلاع ماموران مرزبانی برسانند تا  در جهت بالا بردن ضریب آسایش و امنیت مرزنشینان تلاش شود.

اخبار مرتبط

نظرات