امروز: سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 24 دسامبر 2013 4:22 | کد خبر : 2262 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

14واحد صنفی متخلف در پارس آبادمغان پلمب شد

فرمانده انتظامی پارس آباد گفت: در اجرای طرح تشدید کنترل صنوف، 14واحد صنفی متخلف در این منطقه پلمب شد. به گزارش روز سه شنبه مغانه، سرهنگ الیاس دلیر ، افزود: طرح تشدید کنترل صنوف با هدف پاکسازی صنوف از مظاهر علنی فساد و ارزیابی میزان رعایت قوانین صنفی به مدت یک هفته توسط ماموران اداره […]

7504

فرمانده انتظامی پارس آباد گفت: در اجرای طرح تشدید کنترل صنوف، 14واحد صنفی متخلف در این منطقه پلمب شد.

به گزارش روز سه شنبه مغانه، سرهنگ الیاس دلیر ، افزود: طرح تشدید کنترل صنوف با هدف پاکسازی صنوف از مظاهر علنی فساد و ارزیابی میزان رعایت قوانین صنفی به مدت یک هفته توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پارس آباد اجرا گردید.

وی، با بیان اینکه در این طرح ماموران عمل کننده از 200 واحد صنفی سطح شهر پارس آباد بازدید کردند، ادامه داد: ماموران ضمن ارزیابی اجرای مقررات و قوانین صنفی و پایبندی متصدیان آن به این قوانین، به صاحبان 60واحد صنفی تذکر کتبی و لسانی داده و 14واحد را به علت تکرار تخلفات و رعایت نکردن قوانین صنفی پلمب و از فعالیت آنان جلوگیری کردند.

وی، از همکاری خوب و شایسته مردم با پلیس قدردانی کرد و از آنان خواست نسبت به تخلفات صنفی بی تفاوت نبوده و در صورت مشاهده تخلف، مراتب را از طریق تلفن 110اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظرات