امروز: سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲
زمان انتشار : ژانویه 22nd, 2017 2:47 | کد خبر : 20610 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۴۲ صیاد و شکارچی غیرمجاز در پارس آباد دستگیر شدند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این اداره با انجام ماموریت های گشت و کنترل شبانه روزی در چهار ماه گذشته، تعداد ۴۲ نفر شکارچی و صیاد غیر مجاز را دستگیر کردند.

به گزارش مغانه آنلاین، هاشم میرزانژاد افزود: این افراد مبادرت به صید آبزیان و شکار گونه های حفاظت شده و در معرض خطر انقراض کرده بودند که پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

میرزانژاد همچنین از پیشگیری بیش از ۸۰ مورد وقوع شکار خبر داد و افزود: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد از شروع فصل شکار تاکنون ۲۵۰متر تله ی دامی کار گذاشته شده برای پرندگان حفاظت شده را کشف و معدوم نموده است .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد با اشاره به شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بین پرندگان مهاجر و ممنوعیت هرگونه شکار و زنده گیری پرنده در شهرستان، گفت: ماموران یگان حفاظت  این اداره با همکاری تشکل های مردمی و دوستداران طبیعت با جدیت از عرصه های طبیعی حفاظت می کنند.

میرزانژاد از عموم دوستداران حیات وحش و محیط زیست خواست هرگونه مورد مشکوک را با شماره تلفن ۳۲۷۲۱۱۴۱ یا شماره ۱۵۴۰ به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد اطلاع دهند.

 

اخبار مرتبط

نظرات