امروز: سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 04 نوامبر 2015 10:22 | کد خبر : 14861 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۱۳آبان نقطه عطف مبارزه با استکبارجهانی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: سیزدهم آبان ماه نقطه عطف مبارزه ملت غیور ایران با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار است.

به گزارش مغانه، حجت الاسلام حسن باقری در اجتماع شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله سیزده آبان افزود: ۱۳ آبان یادآور و سالروز سه رویداد مهم و تاریخی بوده که هر یک در شکل دادن به حرکت انقلاب اسلامی و بیرون راندن آمریکا از ایران نقش اساسی داشت.

وی با بیان اینکه یوم الله ۱۳آبان همواره در حافظه تاریخی ایرانیان ماندگار است، ادامه داد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، هر کس و یا جناح داخلی و خارجی به مخالفت و دشمنی با نظام اسلامی برخواسته، آمریکا از او حمایت کرده است.

وی با استناد به آیات الهی ، مصداق بارز طاغوت را استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار دانست و اظهار کرد: تمام پیامبران برای انجام دو ماموریت مهم دعوت به توحید و مبارزه با طاغوت مبعوث شده اند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برآیندی از قیام عاشورا و ملت مسلمان ایران تعلیم یافته مکتب عاشوراست، اضافه کرد: تا زمانی که آمریکا از شیطنت ها و سیاست های سلطه جویانه و خصمانه خود علیه ایران اسلامی دست برندارد، شعار “مرگ بر آمریکا” در تجمع ها و راهپیمایی های ملت ایران خواهد بود.

در پایان این مراسم قطعنامه سراسری قرائت شد که هر بند با تکبیر حاضران مورد تایید قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات