امروز: دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 20 دسامبر 2014 10:24 | کد خبر : 8166 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

کشف شش هزار و 800لیتر مشروب الکلی و سه قبضه سلاح جنگی در پارس آباد

فرماندار پارس آباد گفت : در 9ماه گذشته افزون بر شش هزار و 800لیتر مشروب الکلی دست ساز و خارجی، سه قبضه سلاح جنگی، شش قطعه اشیای عتیقه، بیش از یک هزار و 300دستگاه گیرنده ماهواره، در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

به گزارش مغانه، ناصر نصیری در جلسه کمسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز پارس آباد افزود: در این مدت همچنین 24تن کود شیمیایی توزیع خارج از شبکه، دو هزار و 430 کیلو ذرت تقلبی بیش از چهار هزار و 30لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کشف و از قاچاق سوخت به کشور همسایه جلوگیری شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل نیز از تشکیل 528 فقره پرونده قاچاق کالا و ارز در طول 9 ماه گذشته در کل استان خبر داد و گفت: 84 میلیارد ریال برای صدور حکم محکومیت پرونده‌های قاچاق کالا و ارز این استان در نظر گرفته شده است.

حسین نجف زاده، با بیان اینکه از این تعداد 54 فقره پرونده مربوط به پارس‌آباد بوده و به تناسب جمعیت استان آمار قاچاق در این شهرستان مرزی بالاست، گفت: مجموع پرونده‌های قاچاق کالا و ارز تشکیل یافته در استان اردبیل 528 فقره بوده که منجر به صدور حکم محکومیت به مبلغ بیش از 84 میلیارد ریال شده است.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات