امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 13 ژانویه 2014 7:47 | کد خبر : 2470 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

پنج هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق در پارس آبادمغان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی پارس آباد از کشف و ضبط پنج هزار نخ انواع سیگارت خارجی قاچاق در این شهرستان مرزی خبر داد. سرهنگ الیاس دلیر روز دوشنبه به خبرگار مغانه گفت: به دنبال وصل گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی در مغازه خواربارفروشی خود اقدام به فروش سیگارت خارجی غیرمجاز می کند، کار بررسی موضوع در […]

فرمانده انتظامی پارس آباد از کشف و ضبط پنج هزار نخ انواع سیگارت خارجی قاچاق در این شهرستان مرزی خبر داد.

سرهنگ الیاس دلیر روز دوشنبه به خبرگار مغانه گفت: به دنبال وصل گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی در مغازه خواربارفروشی خود اقدام به فروش سیگارت خارجی غیرمجاز می کند، کار بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی منطقه قرار گرفت.

وی، افزود: با انجام تحقیقات لازم پیرامون موضوع و پس از اطمینان یافتن از صحت آن، ماموران این یگان با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و موفق شدند در بازرسی ازمغازه مورد نظر، پنج هزار نخ انواع سیگارت خارجی قاچاق و فاقد هولوگرام و پیام های بهداشتی را کشف و ضبط و فروشنده را دستگیر کنند.

به گفته وی، فرد دستگیر شده به همراه سیگارت مکشوفه پس از تشکیل پرونده، تحویل نماینده دخانیات شد.

وی از شهروندان خواست به محض مشاهده موارد مشکوک، با مرکز فوریت های ۱۱۰ تماس حاصل و هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر خود از عملکرد پلیس را از طریق شماره تلفن ۱۹۷ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

نظرات