امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 05 سپتامبر 2013 10:36 | کد خبر : 483 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

نماینده مجلس: تصفیه خانه فاضلاب پارس آباد 40درصد پیشرفت دارد

 نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح در حال اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس آباد هم اکنون حدود 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد. حجت الاسلام حبیب برومند، امروز پنجشنبه در گفت و گو با مغانه، اظهار داشت: به رغم کمبود اعتبارات ملی، با کمک و حمایت استاندار و مسوولان […]

18174157494711558619

 نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح در حال اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس آباد هم اکنون حدود 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

حجت الاسلام حبیب برومند، امروز پنجشنبه در گفت و گو با مغانه، اظهار داشت: به رغم کمبود اعتبارات ملی، با کمک و حمایت استاندار و مسوولان ذی ربط این پروژه ی ملی مهم با شتاب مناسبی اجرا می شود.

وی، اضافه کرد: تا پایان سال گذشته پیشرفت فیزیکی این تصفیه خانه نزدیک هفت درصد بود که با تلاش مضاعف مسوولان و پیمانکار هم اکنون این رقم به 40درصد رسیده است.

وی، با بیان اینکه پارس آباد تنها شهر استان اردبیل است که دارای فاضلاب می باشد، افزود: به علت نبود تصفیه خانه صنعتی و مدرن، سالهاست که فاضلاب این شهر به شیوه سنتی جمع آوری و دفع می شود و به همین خاطر بوی تعفن فاضلاب به خصوص در فصل تابستان مردم را به شدت آزار می دهد که با تکمیل و بهره برداری ازآن به این وضع خاتمه داده خواهد شد.

برومند، با اشاره به اهمیت این طرح گفت: با بهره برداری از این تصفیه خانه، فاضلاب شهر به شیوه صنعتی و بهداشتی جمع آوری و دفع می شود و آسیبی به محیط زیست و رود ارس وارد نخواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات