امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 13 فوریه 2016 2:32 | کد خبر : 16817 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

نامه تعدادی از نمایندگان رد صلاحیت شده به جنتی

نماینده مردم پارس‌آباد از نامه تعدادی از نمایندگان رد صلاحیت شده به دبیر شورای نگهبان و رایزنی با رئیس مجلس برای بررسی مجدد صلاحیت آنها خبر داد.

به گزارش مغانه حبیب برومند اظهار کرد: بعد از اعلام نظر شورای نگهبان در مورد تأیید صلاحیت شدگان، صلاحیت ۱۵ نماینده فعلی مجلس از سوی شورا تأیید نشد. از این‌رو برخی نمایندگان در نامه‌ای به آیت‌الله جنتی خواستار بررسی مجدد صلاحیت‌شان شدند.

وی ادامه داد: در همین راستا هفته گذشته جلسه‌ای را با آقای لاریجانی برگزار کردیم و ایشان قول پیگیری این موضوع را دادند. البته هنوز اطلاعی از پیگیری‌ها به ما داده نشده است.

برومند با بیان اینکه از این ۱۵ نماینده رد صلاحیت شده تعدادی مجدداً‌ اعتراض کرده‌اند، گفت: این تعداد شامل کمال‌الدین پیرموذن، محسن صرامی فروشان، صفر نعیمی رز، ارسلان فتحی‌پور، احمد شوهانی، احمد رجایی، علی ایرانپور، مهدی موسوی‌نژاد، محمدمهدی پورفاطمی و بنده است. ما نمایندگان در جلسه با رئیس مجلس نیز حضور داشتیم.

وی در پایان گفت: هنوز به صورت غیررسمی و یا رسمی در مورد آخرین وضعیت بررسی صلاحیت به ما اطلاعی داده نشده است. منتظریم تا در روز ۲۷ بهمن به صورت رسمی در جریان تصمیم شورای نگهبان قرار گیریم.

منبع:ایسنا

نظرات

سیاست

جناب برومند عزیز دعاکن تو دقایق پایانی صلاحیت شورای نکهبان صلاحیت جنابعالی تایید نگردد وگرنه باعث آبرو ریزی خواهید بود