امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 06 مه 2014 12:13 | کد خبر : 4217 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

معلمان از تاثيرگذارترين اقشار جامعه هستند

مدیر آموزش و پرورش با بيان اينكه معلمان از تاثیر گذارترين اقشار جامعه هستند، خواستار حضور پررنگ آنان برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان شد.

8 (1)

به گزارش مغانه، علی حبیب پور، قبل از خطبه هاي نماز جمعه پارس آباد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و تبریک هفته معلم به معلمان دلسوز، به برگزاری پر شکوه هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در این شهرستان اشاره کرد و از حضور موثر و مشارکت خوب خیرین مدرسه ساز قدردانی کرد.

وی، با اعلام اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی به توسعه مدارس و رفع مشکل کمبود کلاس کمک زیادی می کند، از احداث یک باب مدرسه توسط حاج مالک جعفرزاده مقدم خیر مدرسه ساز در این منطقه خبر داد.

وی از حجت الاسلام حبیب برومند نماینده شهرستان های پارس آباد و بیله سوار و سایر مسئولان ذیربط استانی و شهرستانی به لحاظ پیگیری های لازم در خصوص اختصاص اعتبارات استانی وملی به منظور تکمیل پروژه های عمرانی ( فضاهای آموزشی و پرورشی ) قدردانی كرد.

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات رفاهی و مسکن معلمان ، از پیگیری زمین های مسکونی برای تحویل به فرهنگیان این شهرستان از طریق تعاونی مسکن فرهنگیان خبرداد و از برادران “سیفی زاده” به خاطر اختصاص زمین خود به قیمت عادلانه روز، برای این امر تشكر و قدردانی نمود.

 

اخبار مرتبط

نظرات