امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 27 آگوست 2013 4:39 | کد خبر : 363 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

معاون فرماندار: 50روستای پارس آباد مغان گازدار شدند

معاون فرماندار پارس آباد گفت: تا کنون ساکنان 50روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. احد احدزاده، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار مغانه، افزود: هم اکنون طرح گازرسانی به 12روستای فاقد گاز با شتاب مناسبی در دست اجراست و به زودی عملیات گازرسانی به 13روستای شروع می […]

SONY DSC

معاون فرماندار پارس آباد گفت: تا کنون ساکنان 50روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

احد احدزاده، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار مغانه، افزود: هم اکنون طرح گازرسانی به 12روستای فاقد گاز با شتاب مناسبی در دست اجراست و به زودی عملیات گازرسانی به 13روستای شروع می شود.

وی، با بیان اینکه به لحاظ اهمیت موضوع، گازرسانی به روستاها در سرلوحه برنامه های شهرستان قرار دارد، اضافه کرد: با ایجاد و یا تکمیل زیرساخت ها، از جمله گازرسانی و ارائه خدمات مطلوب به مناطق روستایی، روند مهاجرت روستائیان به شهرها کند و دربسیاری روستاها متوقف و حتی بستر مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها مهیا شده است.

به گفته وی، صد در صد شهرهای پارس آباد از نعمت گاز خانگی و لوله کشی شده برخوردار شده اند.

او، با اعلام اینکه هم اکنون تعداد قابل ملاحظه ای از روستاهای منطقه با مشکل کمبود آب آشامیدنی سالم  مواجه هستند، بر ضرورت توسعه و اصلاح مجتمع های آبرسانی 32روستا و شهید سلیمی این شهرستان تاکید کرد.

وی، همچنین از رفع معضل دیرینه فقدان آب شرب شهر و روستاهای اسلام آباد خبر داد و گفت: به علت نبود آب لوله کشی شده سالم، ساکنان این مناطق به خصوص در فصل تابستان، با مشکل جدی رو به رو بودند که با تلاش و پیگیری های مستمر و اهتمام ویژه استاندار و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی این مشکل برطرف شد.

 

نظرات