امروز: چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 13 مارس 2015 7:59 | کد خبر : 9845 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

معاون فرماندار پارس آباد مغان از سمت خود کناره گیری کرد/ بازار استعفا همچنان داغ است

معاون فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان پس از حدود دوسال خدمت از سمت خود کناره گیری کرد.

احد احدزاده شامگاه جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مغانه، با تائید خبر استعفایش از پست معاونت فرمانداری و قبول آن از سوی استاندار اردبیل، گفت: ناصر نصیری فرماندار پارس آباد بنده را تحمیلی و مانعی در اجرای برنامه هایش می دانست به همین خاطر و با وجود اینکه هنوز ماموریتم به اتمام نرسیده بود، استعفا دادم تا وی بدون عذر و بهانه و با فراغ بال و خیال راحت و بدون هرگونه موانعی به فعالیت و خدمت خود ادامه دهد.

وی با بیان اینکه نصیری برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرمی، از سمت فرمانداری پارس آباد استعفا داده است، گفت: برای همگان روشن است که نصیری از ماه ها پیش خود را برای شرکت در انتخابات پیش رو مهیا کرده است.

احدزاده بیان کرد: فرماندار مستعفی پارس آباد با کتمان حقایق و توسل به دروغ و فریب افکار عمومی، در مصاحبه با خبرنگاران، دخالت های نماینده در عزل و نصب ها، تحمیلی بودن معاون خود را علت برکناری از سمتش عنوان کرده بود که اگر واقعاً راست می گویند حال که بنده از معاونت کنار رفته ام و نماینده کاری به کارش ندارد، می توانند استعفای خود را پس گرفته و همچنان فرماندار باقی بمانند و قول دهند که وارد انتخابات نخواهند شد.

وی اضافه کرد: بنده قبل از انتخاب و معرفی نصیری، عهده دار معاونت فرمانداری بودم و چنین نبود که به وی تحمیل شده باشم.

احدزاده خاطرنشان کرد: نصیری خود می داند که چگونه و با کمک چه کسانی به عنوان فرمانداری این شهرستان مرزی انتخاب شدند و چه کسی تحمیلی است.

او، به موافقت وزیر کشور با استعفای فرماندار اشاره و تصریح کرد: نصیری با وجود موافقت با استعفانامه اش، با لابی گری و التماس و تمانا از وزیر کشور خواسته است تا معرفی فرماندار جدید این شهرستان را مدتی به عقب بیندازد.

احدزاده، افزود: نصیری در نشست خبری با نمایندگان رسانه های گروهی همچنین گفته بود که “نمی دانم این میز و پست و مقام چی دارد که برخی ها دو دستی آن را گرفته و به هیچ وجه حاضر به از دست دادن آن نیستند”، حال باید از این چهره ملی پرسید که این میز و پست فرمانداری چی دارد که دل کندن از آن برایش سخت است؟

به گزارش مغانه، با کناره گیری احدزاده، بازار استعفا در این شهرستان داغ تر و پست معاونت فرمانداری به سرنوشت بلاتکلیف و نامعلوم بخشداری مرکزی و فرمانداری پارس آباد مغان دچار شد.

 

نظرات

محمد همتی

این آقای نصیری حالا که استعفا داده چرا دو دستی چسبیده به میز فرمانداری؟ ای بابا ول کن این میزو

پورمند

اشتباه میکنی آقای همتی. این میزه که چسبیده به جناب فرماندار و ول کنش نیست.

مهدی طلوعی

سلام … به استحضار میرساند بنده به مدت چند روز با آقای احد زاده هم سفر بوده ام .ایشان انسانی به تمام شخصیت از هر حیث میباشند و قابل دفاع …..نمیدانم این آقای نصیری از موقع اومدن چه گلی به شهر بما زدن که از معاون خود انتظاری بیش دارن ….شما که خود از اول هم قرار بود تشریف ببرین و کرسی نمایندگی را تصاحب بشی …چرا پست فرمانداری چند ماهه رو قبول کردی….در ضمن از اوایل پیدایش پست معاونت چه کسی با ظرفیت تمام علمی و سیاسی بوده که امروز ما عقده آقای برومند رو بر سر اقای حاج احد زاده . احد زاده نیدوی توانمند و پر استعدادی هستن ..اما ما نمیدانیم آدم ها رو در کجا استفاده کنیم ….. گناه احد زاده چیست …….همشهریا ن…. نصیری رو با آقای بیگدلو قیاس نکنیین. …او اهل گرمی بوده و هیچ وقت برای پیشرفت پارس آباد زر خیز کار نخواهد کرد …. از اول هم اینطور بوده ……گول این شانتاژ های رسانه ایش را نخورین…..اگر آدم کار کنی هست کرسی نمایندگی رو ول کند و برای پیشرفت شهر خوبمان کار کند … ..در ضمن من نه طرفدار نماینده هستم و نه با آقای احد زاده رابطه ای دارم ….چون چند روزی گفتم با هم در سفری معنوی بودیم ..لازم دونستم یه توضیحاتی داده باشم ….امیدوارم هر کجا باشن همیشه سلامت و برای کشور عزیزمان ایران اسلامی مثمرثمر باشن…… .ممنون

ناشناس

پروژه های نیمه تمام آنچنانی دارد یه کمی مهلت بدن تمام می کند و می رود…..

حسن. پروانه حسین حاجلو

متاسفانه. تنها مدیر مردمی وبومی که ازاحادمردم شناخت داشت باسیاه نمایی و سیاسی کاری فرماندار مجبور شد استعفا دهد .حاج احد شخصیت مردمی ومدیر جهادی بود . نصف شب زنگ میزدیم جواب میداد .متاسفانه فرماندار مستعفی سرش به تبلیغات و فعالیت های انتخایاتی خودش مشغول است . جناب دکتر خدابخش شما به عنوان استاندار و نماینده ریس جمهور عملکرد نصیری واحدزاد را باهم مقایسهکنید. بعضی ازمدیران کشوری واستانی خیال میکنند مردم مغان از حاج آقا حبیب برومند خسته شدند. برخوردهای اینچنینی با نیروهای توانمند و مردمی که بین مردم جایگاه ونفوذ بالایی دارند با فشار وبازی باابروی وی مجبور شد برود. اما چه کسی بهتراز وی برای شهرماست چرا درطول این مدت درسطح شهر ستان طرحی وکاری قابل ملاحظه ای اجرا نشد. ماینده مردم مغان اینقدر بدشانس شده نیروی که آورده خدمت کند حالا بلای شهرمان شده امیدوارم استاندار محترم برای اهمیت دادن به نظرات شهروندان درخصوص ابقای معاون فرماندار عنایت فرمایند. واقعا معاون فرماندار بدوراز اقوامی نماینده بهترین گزینه برای معاونت است برای احترام به افکار عمومی از موافقت خودداری نمایند. همانندفرمایشات شهید بهشتی اگر ۵درصدتفاهم داشته باشید میتوانید برای خدمت بخلق خدا مفید وموثرباشید انشالله

اجارودی

سلام لطفا دوستان خوب قضاوت کنند آقای احد زاده خود فرافکنی میکند ماموریت ایشان تمدید نشده است.در ضمن مگر احد زاده در پست معاونت چه گلی به سهرمان زده است؟ایشان مگر عملکرد داشتند؟

ناشناس

زودتر از اینا باید استعفا می داد معاون فرماندار بودن شرایطی می طلبه که متاسفانه تا این لحظه کسی پیدا نشده لیاقتش رو داشته باشه واقعا برای شهرمرزی پارس آباد متاسفم….

سلمان

خدواوند به داد این ملت برسد اگر امروز گرایشهای مختلف نتواند در کنار یکدیگر به مردم خدمت کنند و هر کس بیاید و بگوید منم بغدادا کور خلیفه واویلاست

شهروند

اما دوستان توجه فرمایند آقای برومند باکریمی نساخت بابیگلو نساخت بانصیری….. این نماینده محترم باکی خواهدساخت.درضمن ایشان تکیه شان ازاول فقط برروی احدزاده وعلایی است زورشان رابرروی افرادکارآمد ودلسوزبومی دیگراگر می زدنتیجه می گررفت ولی احدزاده وعلایی که ازنزدیکان خودبرومند هستند اونقدرتوان بالایی ندارند ولیاقت فرماندارشدن ندارند ویک مثال دیگرمی زنم کلیه نمایندگان استان بانعامل بااستاندارفرمانداران وبخشداران خودراانتخاب کرده اند ولی آقای برومند توی این سه سال حتی نتوانست یک بخشدارخودش بیاورد.حلیم آمد گفت من نیاورده ام طلیعه آد گفت باید برگردد بیگدلو ونصیری و….همچنان پس عملاآقای برومندخیلی ضعیف عمل کرده است وافرادی چون احدزاده ایشان رابیشترخراب کرده اند آنها باید خودشان کنارمی کشیدند وآقاب برومند تورودروایستی نمی ماندند .درآخرحیف ازمغان باآن همه استعدادوجوانان غیورش …

ناشناس

آقایونی که با احدزاده مشکل دارند چرا وجه منطقه رو خراب می کنند.
بنده با آقای احدزاده نسبتی ندارم ولی ایشون رو از نزدیک می شناسم. آقای احد احدزاده لیاقت فرماندار شدن را هم دارند. مگه فکر می کنید آقای نصیری چه قابلیتی داره که آقای احدزاده نداره. اشخاصی که بازار گرمی آقای نصیری رو باور کردن بهتره بدونند که ایشان از همان اول پست فرمانداری رو صرفاً به خاطر دریافت صلاحیت برای شرکت در انتخابات می خواستند نه خدمت به منطقه پارس آباد!!!
در ضمن مگه نیروی تحصیل کرده و متخصص در پارس آباد کم داریم که یکی رو از گرمی برای فرمانداری پارس آباد فرستادند.

موسوی از هاچاکندی گرمی

ما گرمی ها نصیری را خیلی بهتر از پارس آبادی ها می شناسیم. درست است که ایشان زمانی نماینده مجلس بودند ولی سمت فرمانداری آن فرماندار شهرستان بزرگ و مهمی همچون پارس آباد برای نصیری برازنده نیست. در ضمن بنده تمام اخبار شهرستان پارس آباد را رصد می کنم . نصیری چند روز پیش گفته بود که دخالت نمایندگان در کار قوه مجریه و عزل و نصب مدیران خلاف قانون است ولی باید خطاب به ناصر نصیری بگویم «رطب خورده، منع رطب کی کند؟ آقای نصیری زمانی که نماینده گرمی بودند نه تنها در انتخاب فرماندار، بخشدار و معاون فرماندار و روسای ادارات،در انتخاب آبدارچی و مستخدم اداره و مدرسه هم دخالت می کردند و سعی می کردند حرف و نظر خودشان را به کرسی بنشانند و فامیل ها و افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند. آقای نصیری مدیر ضعیفی است لذا نمی تواند باعث پیشرفت پارس آباد شود. در ضمن از سیاست هم چیزی بلد نیست . تعجب می کنم چطور ادعا می کند که اصلاح طلب است. آقای نصیری عزیز با چند بار سخنرانی علیه دولت قبلی نمی توان فردی را اصلاح طلب دانست.

یحیی اصغری چقونگنش

می گویند آقای نصیری برای استانداری اردبیل مطرح بود و دولت می خواست وی را به عنوان استاندار اردبیل انتخاب کند . با خود می گویم چرا فردی را که برای تصدی استانداری می خواستند معرفی کنند یک دفعه برای سمت فرمانداری معرفی شد؟ اگر حقیقت دارد چرا آقای نصیری به فرماندار بودن در پارس آباد رضایت دادند؟ آقای نصیری و امثالهم شعور سیاسی مردم پارس آباد خیلی بالاتر از آن است که شماها فکر می کنید و خیلی خوب می دانند اینها همش دروغ و فیلم است. پس خواهشن از سیاست «تفرقه بنداز و حکومت کن» دست بردار و آروم بی سرو صدا کارهای تبلیغاتی خودت را انجام بده. حالا که احدزاده هم استعفا داده می توانی راحت فرمانداری به ستاد انتخاباتی خودت تبدیل کنی. کی به کیه

مهدي

با سلام آقای ناشناس سوم کاش اسمت رو مینوشتی تا میدیدیم نظر جنابعالی با واقعیت چقدر فاصله دارد!!!!!!

خوب دارین پته همدیگر میریزین رو آب معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ،شما خودت هم همچین بدون علت ومعلول وارد فرمانداری نشدی جناب احدزاده،بهتر بود به جای دوسال خدمت مینوشتین دوسال تفریح وسرگرمی در فرمانداری،چون هیچ تغییر وتحولی در چند سال اخیر در چهره و قالب شهر تغییر نکرده معلوم نیست اینهمه عزل ونصبها برای چیه و کسانیکه میان و میرن چه کارمثبتی انجام میدن که اینهمه کیسه بیت المال رو خالی میکنن

نگاه دلسوزانه

با عرض سلام و احترامی که به همه هموطنان عزیزم قائل هستم باید این رو متذکر شوم چرا موقع رفتن پای صندوق های رای با قاطعیت فکر نمیکنیم بعدش این چنین استعفاهایی را مشاهده کنیم نه تنها برای اداراجات بلکه برای شهری که لیاقت منطقه آزاد تجاری شده را دارد خوب نیست…در ضمن تا زمانی که نماینده دلسوز و باغیرت و بدون توجه به تعصبات طایفه ای و عقاید نزدیکان خود و عدم مشورت با قشر تحصیلکرده و متخصص در منطقه مان نباشد وضعیت همین هست که هست…

ماد

ناشناس–متاسفانه زمانی که از نیروهای مجموعه وزارت کشور استفاده نکنی بیش از این نباید انتظار داشت کسی که از یک اداره با لابی به مجموعه وزارت کشور وارد میشود قطعا میز او را وسوسه میکند جون که در یک مجموعه به یک شکل دیگر کار میکرده حالا باید این شیوه را عوض کند و مثل تازه استخدامی ها با ید از زیر مجموعه کار یاد بگیرد و اونوقت هست که این شهر با جه مشکلاتی مواجه میگردد.

سینا

آقای پروانه بدلیل اینکه آقای احدزاده از دوست نزدیک شما بود نصف شب به زنگ شما پاسخ می داد چرا به زنگ ما جواب نمیداد وهرازگاهی هم با فعال کرد اس ام اس بصورت خودکار پاسخ می داد من درجلسه هستم ودر این مدت دوسال هم کوچگترین خدماتی برای رفاه مردم مظلوم منطقه انجام نداده ودر پی باند بازی ومعاونت فرمانداری را تبدیل به ستاد انتخاباتی کرده است خدارا شکر که برکنار شد

فردا

آقای حاج طلیعه مناسب ترین گزینه برای فرمانداری است. امیدواریم عملیاتی گردد.

همشهری

سلام همان بهتر که استعفا بده

خداراشکر که احدزاده استعفا داد.چون مردم مغان ازدستش راحت شد

حسن

فرمانداری پارس اباد شده ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای گرمی

حسن

اگر احدزاده طرفدار کاندیدای خاصی در پارس اباد بود مطمنا نصیری هم از امکانات دولت به نفع خودش استفاده می کند از پذیرایی نهار و شام رای دهندگان گرمی استفاده از خودرو فرمانداری برای سرکشی به گرمی و استفاده از تلفن اداره و سایر امکانات فرمانداری

سینا

برادر گرامی . حاج طلیعه حتی قادر به مدیریت دهداری هم نیست چطور می توان مدیریت کلان وحاکمیتی شهر را به وی واگذارکرد آقای برومند لا اقل این بار نبازید دنبال یک مدیر بومی واز قشر ایثارگر باشیدچون هیچ یک از مدیران شما از قشر ایثار گران نیستند

ناشناس

توآموزش وپرورش می موند وکارشو ادامه میدادوضعش بهتر از این بود.

تابش

با سلام این استعفا ها به ضرر شهرمان تموم میشه .