امروز: یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 15 سپتامبر 2016 2:59 | کد خبر : 19024 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مشکلات اشتغال زندانیان پارس‌آباد مغان پیگیری می‌شود

دادستان پارس‌آباد گفت: بررسی‌های لازم برای رفع مشکلات قضائی مددجویان و نیز مشکلات اشتغال زندانیان این شهرستان انجام و در دستور کار قرار داده می‌شود.

جمشید کریمی/ مغانه- سید عبدالله طباطبایی ظهر امروز در بازدید از بازداشتگاه و مرکز اشتغال زندانیان در شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: رفع مشکلات قضائی مددجویان و نیز مشکلات اشتغال زندانیان شهرستان پارس‌آباد مورد بررسی قرار گرفته و در دستور کار قرار داده می‌شود و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه برای بررسی این مشکلات اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: چندین پروژه‌ اشتغال‌زایی از جمله کارگاه پرورش شترمرغ، کارگاه قالیبافی و کارگاه بلوک‌زنی در راستای اشتغال مددجویان زندان پارس‌آباد در حال اجرا است که بستر ایجاد اشتغال را برای تعداد زیادی از مددجویان به وجود می‌آورد و آنان را برای کسب درآمد در جامعه آماده می‌سازد.

دادستان پارس آباد تصریح کرد: با ایجاد اشتغال برای زندانیان شهرستان پارس‌آباد زمینه‌های رشد و پیشرفت برای آنان به وجود خواهد آمد به طوری که این افراد بتوانند پس از خروج از زندان با داشتن مهارت‌ها و فناوری‌های مربوطه در جامعه به فعالیت پرداخته و کسب درآمد داشته باشند.

طباطبائی بیان کرد: اشتغال مددجویان شهرستان پارس‌آباد آثار مثبتی نیز به دنبال خواهد داشت چرا که با اشتغال این مددجویان زمینه کسب‌و‌کار آنان و ایجاد افکار مثبت در ذهن این مددجویان به وجود می‌آید و زمینه انحراف و تخلف آنان رفته‌رفته کم‌رنگ شده و از بین می‌رود که مزرعه کشاورزی در شهرستان پارس‌آباد یکی از محل‌های اشتغال مددجویان زندانی این شهرستان است که در شرکت کشت و صنعت مغان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظرات