امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 16 مارس 2014 12:16 | کد خبر : 3360 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مسابقات استانی قرآن و معارف اسلامی در پارس آبادمغان برگزار می شود

رییس اداره امور قرآن، عترت و نماز اداره ‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مرحله استانی سی و دومین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن و معارف اسلامی، اردیبهشت ماه سال 93به میزبانی شهرستان پارس آباد مغان برگزار می شود. “وحید سید هاشمی” به خبرنگار  مغانه گفت: این مسابقات با اهداف شناخت، رشد، پرورش و هدایت […]

رییس اداره امور قرآن، عترت و نماز اداره ‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مرحله استانی سی و دومین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن و معارف اسلامی، اردیبهشت ماه سال 93به میزبانی شهرستان پارس آباد مغان برگزار می شود.

“وحید سید هاشمی” به خبرنگار  مغانه گفت: این مسابقات با اهداف شناخت، رشد، پرورش و هدایت استعدادهای بالقوه و نیز تقویت ایمان، معرفت دینی و ترویج فرهنگ اسلامی با شرکت یک هزار دانش آموز پسر و 750دانش آموز دختر در 9رشته قرائت قرآن، حفظ، تفسیر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مداحی، احکام، اذان و انشای نماز برگزار می شود و شرکت کنندگان در یک فضای صمیمی و دوستانه به رقابت می پردازند.

وی افزود: این مسابقات هر ساله در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه ای، استانی و کشوری برگزار و منتخبین هر مرحله به مرحله بالاتر راه پیدا می کنند.

وی، بیان کرد:سی و دومین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی در دو روز(یک روز پسران و یک روز دختران) در نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات