امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
زمان انتشار : می 29th, 2024 4:50 | کد خبر : 24982 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مدیران دنباله رو مکتب شهید جمهور آیت الله رئیسی باشند

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: مدیران به عنوان خدمتگزاران مردم و نظام، دنباله رو مکتب رئیس جمهور مردمی و شهید آیت الله رئیسی یعنی خدمت صادقانه و از سر اخلاص باشند.

مغانه آنلاین- چهارشنبه ۰۹-۰۳-۱۴۰۳

جابر جهان بین در جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه راه شهدای خدمت با قوت و قدرت ادامه خواهد یافت، اظهار کرد: حقیقتاً خادم الرضا (ع)، خادم جمهور ایران، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور پرتلاش، جهادی و مردمی کشور عزیزمان که در راه اعتلا و پیشرفت کشور جز خدمت به مردم بزرگ ایران سر از پا نمی‌شناخت، بر سر عهد خود ایستاد و جان خود را فدای ملت کرد و پاداش خدمتش را با نائل گردیدن به درجه والای شهادت گرفتند.

وی با اشاره به اینکه مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند، گفت: شهید جمهور خدمات ماندگاری از خود برای مردم به یادگار گذاشت و این مسیر جهادی همچنان از سوی خادمان ملت ادامه دارد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص اینکه انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه برگزار خواهد شد، افزود: مردم در ادامه راه شهید جمهور، مشارکت بالا در انتخابات را رقم خواهند زد و برای برگزاری انتخابات باید تمام دستگاه‌های اجرایی با کار مضاعف و شبانه روزی فرآیند را پیگیری کنند.

جهان بین با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) عنوان کرد: ۱۴ خرداد فرصتی مناسب برای تبیین مجموعه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا است.

رییس شورای اداری شهرستان پارس آباد بر لزوم آشنایی جوانان و نسل جدید با افکار و اندیشه‌ها و شخصیت امام خمینی (ره) را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: تمامی ادارات شهرستان آمادگی لازم را برای انجام هر چه باشکوه‌تر این مراسم داشته باشند.

در این جلسه همچنین نامگذاری معابر و خیابان‌هایی از پارس آباد به اسم شهدای خدمت تصویب شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات