امروز: سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 24 نوامبر 2013 8:55 | کد خبر : 1872 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مددجوي پارس آبادي فرش 600 ميليون ريالي بافت

 مدير كميته‌ي امداد پارس آباد گفت: يكي از مجريان طرح اشتغال و خودكفايي كميته‌ي امداد این شهرستان، توانست تخته فرشي را ببافد كه بالغ بر 600 ميليون ريال به فروش رسيد. صمد كريمي در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: اندازه‌ي اين فرش، 12 متر مربع مي باشد كه در مدت هفت ماه، توسط 3 فرش […]

2013_11_24_14_15_20_62540

 مدير كميته‌ي امداد پارس آباد گفت: يكي از مجريان طرح اشتغال و خودكفايي كميته‌ي امداد این شهرستان، توانست تخته فرشي را ببافد كه بالغ بر 600 ميليون ريال به فروش رسيد.

صمد كريمي در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: اندازه‌ي اين فرش، 12 متر مربع مي باشد كه در مدت هفت ماه، توسط 3 فرش باف از مجريان طرح خودكفايي شهرستان پارس آباد بافته شده است.

وي با اشاره به اينكه بافنده‌ي اين فرش يكي از مددجويان موفق در طرح خودكفايي مي باشد، يادآور شد: بالغ بر 30 ميليون ريال تسهيلات اشتغال و خودكفايي به اين خانواده‌ي تحت حمايت پرداخت شده بود.

كريمي اظهار داشت: اغلب فرش‌هاي توليدي مجريان طرح هاي خودكفايي كميته‌ي امداد به دليل كيفيت مناسب و تطابق با سليقه‌ي مشتريان، تقاضاي بسياري براي فروش دارند.

وی، ادامه داد: با اجراي چندين دوره‌ي آموزشي بافت فرش و استفاده از الگوهاي مناسب فرش، و مدنظر قراردادن سليقه‌ي بازار، انجام مطالعه و پژوهش‌هاي ميداني بر توليدات قبلي و اقدامات مفيدي كه در رنگ بندي و رجش مار فرش‌ها صورت گرفته، موجب ارتقاء و رشد كيفيت و در نهايت رضايت مندي توليدكننده و خريدار شده است.

نظرات