امروز: چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 ژوئن 2015 12:32 | کد خبر : 11912 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مجوز برای فعالیت قلیانسرای جدید در گرمی داده نشده است

رئیس دانشکده پرستاری گرمی مغان با اعلام اینکه مجوزی دال بر ایجاد قلیانسرا در گرمی مغان صادر نشده است نبود مراکز و امکانات تفریحی را از مشکلات فراروی جوانان برشمرد و توجه مسوولان را در این خصوص خواستار شد.

به گزارش مغانه به نقل از آزادلو، مجید محمدغریبانی در جلسه بررسی مشکلات بهداشت و درمان گرمی مغان، جمع آوری قلیان سراها را خارج از حوزه وظایف تعریف شده برای شبکه بهداشت و درمان دانست و در این راستا نسبت به همکاری با دستگاه های متولی نظارت بر اماکن عمومی اعلام آمادگی کرد.

وی کاهش هزینه های پرداختی مردم به میزان بیش از ۱۰ میلیارد ریال در سال گذشته را از برکات طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان دانست.

وی اضافه کرد: بیمارستان ولایت گرمی را بر اساس اعلام مسوولان مربوطه از بیمارستان های نمونه استان در سال گذشته معرفی شده است و پرستار و مامای نمونه کشور در سال گذشته از این شهرستان انتخاب شده بود.

وی از خرید یک دستگاه سونوگرافی پیشرفته برای بیمارستان ولایت گرمی، فعالیت ۱۸ پزشک خانواده در مراکز درمانی شهری و روستایی گرمی مغان و افزایش قابل توجه پزشکان خانواده در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام میرقسمت موسوی نماینده مردم گرمی نیز نسبت به پیگیری تامین اعتبارات تکمیل دانشکده پرستاری گرمی مغان و بهسازی خانه های بهداشت روستاهای این شهرستان قول مساعد داد.

اخبار مرتبط

نظرات