امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 جولای 2016 10:32 | کد خبر : 18491 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

فریاد مرگ بر اسرائیل در پارس آبادمغان طنین انداز شد

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، برای پاسداشت یادگار ارزشمند امام راحل،با حضور گسترده مردم روزه دار درپارس آبادمغان برگزار و فریاد مرگ بر اسرائیل در این شهرستان مرزی طنین‌انداز شد.

به گزارش مغانه، در پارس آباد به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان اردبیل مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار اعم از مرد و زن و پیر و جوان با لبیک به ندای امام راحل که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند، با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس از آرمان آزادی فلسطین مظلوم از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی دفاع کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی، همچنین با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، اسرائیل عدوالله، الموت لاسرائیل، خواستار رهایی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی و کودک کش شده و حمایت خود را تا آزادی کامل بیت المقدس فریاد زدند.

حضور اقشار مختلف مردم پارس اباد در راهپیمایی روزقدس به حدی باشکوه و پرشور بود که حرکت جمعیت در مسیر راهپیمایی به کندی صورت می گرفت.

راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش‌های تابعه پارس آباد نیز با حضور باشکوه مردم برگزار شد و شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، الله اکبر و… جنایت‌های رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را محکوم کردند.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات