امروز: سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 09 آگوست 2015 7:11 | کد خبر : 13225 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

فرماندار پارس آباد با تاکید بر ضرورت تبیین و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: باید این فرهنگ به عنوان میراثی گرانبها همیشه در ذهن اقشار مختلف مردم و مسوولان باقی بماند.

به گزارش مغانه، مهدی احمدی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پارس آباد افزود: علت اصلی پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس، رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران و روحیه ایثار در مقابل استکبار جهانی و ایستادگی و استقامت در برابر ظلم بود.

وی با بیان اینکه وظیفه تک تک ما ترویج همین ایثارگری های شهدا و ایثارگران در بین نسل جدید است ادامه داد: ما وظیفه داریم پاسدار و حافظ راه و رسم شهدا باشیم و پیام آنان را سینه به سینه به نسل های آتی منتقل کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه های مختلف گفت: این پیشرفت ها و امنیت و آرمش کشور را مدیون و مرهون خون شهدا و زحمات ایثارگران هستیم .

وی با اشاره به در پیش بودن سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی (۲۷مرداد) بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های سالگرد ورود آزادگان سرافراز به کشور تاکید کرد.

وی همچنین از برگزاری یادواره شهدای سه ماه دوم شهرستان و شهدای دولت خبر داد و از مسوولان خواست رسیدگی به مشکلات و خواسته های خانواده های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را در سرلوحه برنامه های کاری خود قرار دهند.

SONY DSC

SONY DSC

اخبار مرتبط

نظرات