امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 03 سپتامبر 2013 2:19 | کد خبر : 464 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

فرماندار پارس آباد: اعضای شورای شهر در خدمت رسانی به مردم متحد باشند

 فرماندار پارس آباد گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر باید در خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات شهر متحد باشند. به گزارش مغانه، ولی کریمی امروز سه شنبه در مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر پارس آباد افزود: اعضای شورا باید به دور از هرگونه جناح بازی و مسایل حاشیه ای، به […]

IMG_6992

 فرماندار پارس آباد گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر باید در خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات شهر متحد باشند.

به گزارش مغانه، ولی کریمی امروز سه شنبه در مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر پارس آباد افزود: اعضای شورا باید به دور از هرگونه جناح بازی و مسایل حاشیه ای، به فکر رفع مشکلات و نیازهای شهر باشند.

وی، قانون مداری و حرکت در مسیر قانون را در موفقیت شورا بسیار موثر دانست و از اعضای شورای چهارم خواست با اتحاد و همدلی و پایبندی به قانون و اجتناب از قانون گریزی، نسبت به توسعه و پیشرفت شهر و بهبود وضعیت مبلمان شهری اهتمام ورزند.

وی، با بیان اینکه فرصت و زمان به سرعت سپری می شود ، خطاب به اعضای شورای شهر گفت:  پست و مقام زمانی ارزشمند است که از این فرصت به نحو شایسته برای گشودن گره از مشکلات مردم استفاده شود.

او از شورای چهارم خواست در اولین فرصت در خصوص ابقای شهردار فعلی و یا تعیین شهردار جدید تصمیم گیری کنند.

در ادامه این جلسه، برای انتخاب اعضای هیات رئیسه جدید شورا رای گیری شد که مطلب محبی با کسب اکثریت مطلق آرا رئیس و حسن حسین اوغلی به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد برای مدت یکسال انتخاب شدند.

همچنین شاپور جودی به عنوان منشی اول، عظیم قربانی منشی دوم و صمد نوری منشی سوم این شورا انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، در این جلسه همچنین با اهدای لوح و هدیه از خدمات و تلاش های شهردار و اعضای سومین دوره شورای شهر پارس آباد قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات