امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 06 جولای 2014 9:03 | کد خبر : 5682 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

عامل انتشار فیلم و تصویر غیر اخلاقی در فضای مجازی دستگیر شد

با اقدام به موقع ماموران پلیس فتا اردبیل، جوانی که در پارس آباد با طراحی و بارگذاری وبلاگ، دست به انتشار فیلم و تصویر غیر اخلاقی در فضای مجازی می زد شناسایی و دستگیر شد.

shabnamnews2802342766155396

به گزارش مغانه، کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اردبیل در پی رصد مستمر فضای سایبری، وبلاگی را با تصاویر، فیلم و موسیقی مبتذل و غیر اخلاقی شناسایی کردند.
بر این اساس کارشناسان پلیس فتا با انجام مهندسی سایبری و اقدامات گسترده و تخصصی رد پای جوانی 21 ساله را به عنوان مدیر وب سایت و انتشار دهنده تصاویر غیر مجاز در شهرستان “پارس آباد” شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی این فرد را دستگیر کردند.
این جوان که در ابتدای کار از ارتکاب جرم سرباز می زد پس از روبرو شدن با مدارک جمع آوری شده از طرف پلیس فتا لب به سخن گشوده و به بزه ارتکابی اعتراف کرد.
پلیس فتا اردبیل در توصیه ای از والدین خواست مراقب کارها و اقدامات فرزندان خود در فضای سایبری بوده و بدانند که انتشار تصاویر ضد اخلاقی باعث انحراف فکری و کجروی بوده و جرم به شمار می آید؛ از این رو والدین باید در جهت کاهش زمینه های انحراف و جرم مراقب رفتار و حرکات فرزندان در فضای مجازی باشند.

منبع: عرش نیوز

اخبار مرتبط

نظرات