امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 18 آوریل 2016 8:57 | کد خبر : 17757 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

طرح توسعه فرودگاه پارس آبادمغان تا چهار ماه آینده تکمیل می شود

معاون عمرانی استاندار اردبیل از اختصاص ۳ هزارتن قیر برای آسفالت باند فرودگاه پارس آباد خبر داد و گفت: پروژه توسعه این فرودگاه تا چهار ماه آینده تکمیل می شود.

به گزارش مغانه، آذرنژاد روز دوشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرحها و پروژه های عمرانی پارس آبادمغان افزود: طرح ملی بیمارستان ۱۶۰تختخوابی پارس آباد با پیشرفت خوبی در حال اجراست و اعتبارات لازم برای خرید تجیهزات پزشکی و درمانی این بیمارستان تامین شده است.

وی طرح ملی شبکه پایاب خداآفرین را به عنوان بزرگ ترین پروژه ی آبی و خاکی استان دانست و افزود: این طرح عظیم به سرعت در دست اجراست و تا اواخر سال ۹۶ به بهره برداری می رسد.

به گفته وی با تکمیل و بهر برداری از این طرح ۹۲هزار هکتار از اراضی دیم و مرتعی منطقه تبدیل و به آبی و برای هزاران نفر از جویندگان کار، فرصت شغلی ایجاد خواهدشد.

آذرنژاد همچنین به بازنگری و اجرای طرح جامع شهر پارس آباد و پیگیری طرح اجرای زهکش شهرهای پارس آباد – اسلام آباد و تازه کند و تعیین تکلیف روستاهای انتقالی محدوده کشت و صنعت مغان ، الحاق روستاهای عربلو ، آغدام و اجیرلو به شهر پارس آباد و  نیز تشکیل تعاونی های بهره برداران ۱۶ قشلاق محدوده دشت فتحعلی تأکید کرد.

DSC07615_33070

اخبار مرتبط

نظرات