امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 15 سپتامبر 2013 1:12 | کد خبر : 650 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

شهردار اسلام آبادمغان در سمت خود ابقا شد

رئیس شورای شهر اسلام آباد پارس آباد گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر تازه تاسیس ، جعفر اطاعتی شهردار قبلی را در سمت خود ابقا کردند. جمال هلالی در گفت و گو با خبرنگار مغانه افزود: اطاعتی با کسب رای موافق اعضای این شورا، به عنوان شهردار اسلام آباد در سمت خود باقی ماند. وی ادامه […]

IMG02021025

رئیس شورای شهر اسلام آباد پارس آباد گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر تازه تاسیس ، جعفر اطاعتی شهردار قبلی را در سمت خود ابقا کردند.

جمال هلالی در گفت و گو با خبرنگار مغانه افزود: اطاعتی با کسب رای موافق اعضای این شورا، به عنوان شهردار اسلام آباد در سمت خود باقی ماند.
وی ادامه داد: تمامی پنج عضو شورای این شهر در جلسه ی رسمی خود موافقت خود را با ادامه کار وی اعلام کردند.
وی با اعلام اینکه در این نشست اعضای شورا با قدردانی از خدمات و زحمات شهردار، اقدامات و عملکرد او را در ایجاد تحول در عرصه مدیریت و آبادانی و عمران شهری مثبت ارزیابی کردند، گفت: شورای اسلامی شهر اسلام آباد، شهردار این شهر را در اجرای برنامه هایی که به توسعه و پیشرفت شهر منتهی شود یاری خواهد کرد.

نظرات

همشهری

جناب جمال هلالی شما که کشته مرده این شهردار وکل خاندان ایشان هستی شما فرمانبر پدر زن ایشان هستی ای کاش شما رئیس نبودی شما که یک کلام حرف زدن بلد نیستی حیف که شما شورای شدی